Kilo vermek hakkında, lütfen bakınız.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve und0ne tarafından 30 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. und0ne

und0ne Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar, öncelikle kendimle ilgili bir kaç ayrıntı vereceğim ki sizler için de cevaplaması kolay olsun.

10 yıl kadar basketbol oynadım profesyonel olarak ama profesyonelliğimin son yılında aşırı bir şekilde kilo aldım(3 ayda 15 kilo kadar). Nedenini bilmiyorum, şu anda 20 yaşındayım ve artık bu kilolardan kurtulmak istiyorum. 1. olarak, boyum 190 ve 95 kiloyum, kilo olarak aşırı derecede bir sıkıntım yok ama vücudum aşırı sarkık, af edersiniz ama 14-15 yaşındaki bir kızın göğüsleri kadar göğüslerim var sarkmadan dolayı, aynı olay bel bölgemde de mevcut. bu sarkmalardan kurtulmak yani bu yağları yakmak istiyorum ama nasıl yapacağım hakkında hiçbir fikrim yok. kimileri diyor ki beslenmene dikkat et kimileri diyor ki mekik-şınav çek. ne yapsam karar veremedim. ayrıca da l-carnitin kullanmalı mıyım kullanmamalı mıyım? ya da herhangi bir destekleyici madde? yanıtlarsanız çok sevinirim, teşekkür ediyorum şimdiden bilgili arkadaşlara.

Sayfayı Paylaş