Kilo vermeden karın kası yapmak mümkünmü?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve censsa tarafından 17 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. censsa

censsa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Karnımda yağlanma mevcut okadar abes durmuyor fakat kilomdan çok memnunum bu kiloyu koruyarak nasıl karın kası yapabilirim? 191 boyum 85 kilom var..Yardım ederseniz sevinirim.Bu kioloları zorla aldım vermek istemiyorum..

2. 6Bullets

6Bullets Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Üstteki yağ tabakaları giderse alttaki kaslar neden gözükmesin. Yani bu demek oluyorki sen 85 kilosun ama vücudda hafifte olsa yağ var. Bu yağ oranını düşür en azından 80e düş düzgün kilon kalsın hemde karın kaslarında gözükür ki senin istediğinde bu zaten.

censsa bunu beğendi.
  3. censsa

censsa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Yani bunu yapabilmem için tekrar kilo vermem gerekiyor 5 kilo kadar en azından öylemi? Tüh ..100 gram verince bile üzülüyorum hiç kilo almayan bir vücudum var.Zor olacak benim için :)

6Bullets bunu beğendi.
  4. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Karın kasına fazla takılma.Adam akıllı beslenmene bak şimdilik.Çok istersen ilerde definisyona girip cikarirsin ama önemli olan baklavaların etrafında diğer kasların da kendini göstermesi.Ancak böyle estetik bir görüntü olur.

6Bullets ve censsa bunu beğendi.
  5. Enver Can

Enver Can Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul/Kartal
    Dostum 1.90 boyunda 80 kiloyum bende senin gibi sıkıntılıydım fakat 60 kilodan çıkış yaşadım :) Sen bence hacim için yemene devam et. Şubat Mart gibi define edersin vücudu yaza kadar o yağlardan da kurtulursun kilonu da korursun. Kaliteli yağ tüket kuruyemiş zeytinyağı gibi yararına olacaktır. Ha burada metabolizmanı biraz hızlandır. SABAH KALKARKEN VE UYURKEN 1.5 2 BARDAK SU İÇİP YAT. ERİT ŞU YAĞLARI ADAMIM!

maietnigri ve censsa bunu beğendi.
  6. censsa

censsa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    İkimizin kaderide aynıymış desem.Bende 191 boy ile 60 kiloydum zorla 85'e kadar çıktım.Kilo aldıktan sonra 4 ay fitness yaptım 2 ay ara vermek zorunda kaldım sonra tekrar başladım 2 aydır devam ediyorum..

Bu arada arkadaşlar tavsiyelerinize uyucam çook teşekkür ediyorum..

7. Enver Can

Enver Can Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul/Kartal
    Sorma ya hayatım boyunca hep zayıftım. Şu spora başlamak için çabaladım araştırdım doktor halam da sağolsun yardımcı oldu :) besin programları hazırladım 80'i buldum hatta 81 oldum bu hafta. Vücudum da az yağ var ektomorf yapıya sahibim hızlı eritiyorum :)

8. censsa

censsa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Bende çook zayıftım.Spor yapma imkanım yoktu mecburen evde belli hareketler dambıllar felan o şekilde gitti 3 ayda 18 kilo aldım daha sonra devamı geldi 85'e kadar çıktım.Şimdi bir kilo versem üzülüyorum o konumdayım.Bende ektomorfum hızlı eritiyorum.Ben tavsiyenize uyucam bir süre spora devam ediyim sonra bir şekilde karınla ilgilenirim artık..

9. Tustuvaha

Tustuvaha Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Nasıl böyle kilo aldınız söyleyin de bende alayım :D boy:197 kilo:67 :)

10. censsa

censsa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Vallahi çok azim istiyor.Pes etmemek gerek başta.6 öğünün olacak.2,5 saatte bir bişeyler yiyeceksin.Bir dakika bile geciktirmeden vaktinde yemen gerek..Ben bolbol kalorili şeyler yiyerek böyle oldum..Süt ürünlerini çok tükettim.Meyve suyunu çok tükettim.

11. Enver Can

Enver Can Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul/Kartal
    CENSSA aynı şeyleri yapmışız hayırdır haha :) Dostum meyve suyu derken sıkma meyve suyundan bahsediyordur, gidip şekerli şekerli meyve sularını sakın alma :) Günde 2 öğün yulaf ve makarna pilav mercimek muz meyve gibi öğünleri tüketirsen karbonhidrat açısından kilonu alırsın fakat çok özen istiyor :)
    Ben 1 öğünü bazen atlamak zorunda kalıyorum 1-2 kilo vermiş hissine kapılıyorum siz ne diyonuz hahahj)

censsa bunu beğendi.
  12. censsa

censsa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Malesef bizler gibi olanların başka türlü kilo alma şansı yok.Ne diyetisyenlere gittim verdiği şeyler hiçbir işe yaramadı..

Sayfayı Paylaş