Kilo Verme Ve Body yaklaşı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve aKn10 tarafından 23 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. aKn10

aKn10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Balıkesir
    Öncelikle Herkese İyi Geceler Adım Akın Aranıza yeni katıldım :)

Boy:1.80
    Kilo:95

arkadaşlar ben yaklaşık 10 yaşımdan beri hep kiloluydum vere diyete başladım
    103 kilodan 95 e indim :)
    Ve Kararlıyım Sağlıklı Ve estetik bir vücufum olsun istiyorum.
    öncelikle size sorum 20 kg lik çift barlı dumbelim var baktım biraz nasıl yapcamı biliyorum ama arkadaşlar kilo ver öyle yap yoksa sarkar filan diyolar

ben şunu istiyorum kilo vericem aynı anda ağırlık altına girebilirmiyim ve sadece 1 ay böyle çalışıcam sonrasında salona yazılacağım şuan buulunduğum bölgede spor salonu vs yok kilo verirken kas yapmak mümkünmü mümkünse nasıl sizin gibi uzmanlardan yardım almak istedim araştırdım herkes farklı bşey söylüyor yardımcı olursanız memnun olurum :) yada yağı kasa çevirmek tarzında şeyler mümkünmü ? bana önerilerde bulunursanız gerçekten çok sevinirim :)

2. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    yagı kasa cevırme tamamen bır hıkaye.ozaman 200 kılolukbırı tamamen kas olsun oyle bısey olurmu? yag yakarken kas kazanırsın evet iyi bir programlar... mesela 8 kılo verdıysen tartıda 4 gozukur cunku 4 kıloda kastan alırsın örnek verırsek böyle.

aKn10 bunu beğendi.
  3. aKn10

aKn10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Balıkesir
    anladım yani ideal görünüme kolay ulaşırım ama heeflediğim kiloya zor ulaşırım ama dediğin daha mantıklı geldi

4. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    öyle..bu ısın en onemlı yerı sabır

aKn10 bunu beğendi.
  5. celloo

celloo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ankara
    Ya nasıl mesaj yazıyorsunuz duvara bn yazıyorum gtmıyor bı yardımcı olsanız yha :)

6. aKn10

aKn10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Balıkesir
    en başta söyledim kararlıyım :) ve şunu söylüyorum her zaman kilo almak çok zzor rbişey çok yiyosun şişiyosun nefes alamıyosun maden suları vs. ama vermek dahada zor :) ve yaşam kalitesini düşürüyor insanın o yüzden bende hem sağlıklı olayım hemde estetik bi görünüme kavuşayım diye sizden yardım istedim yorum atan herkesede çok teşekkür ederim :)

Sayfayı Paylaş