Kilo Verme Sorunsalı ??

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve llLasVegaSll tarafından 19 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. llLasVegaSll

llLasVegaSll Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Manisa
    Abilerim ,arkadaşlarım forumu uzun süredir takip ediyorum ancak yeni üye oldum öncelikle merhaba.
    Ben spora başlayalı 3 aya yaklaştı ilk başladığım günkü ölçülerim : BOY: 1.94 KİLO: 102
    Şimdiki Kilom ise : 80.3
    Ailem çok kilo verdiğimi söyler ama bana göre hala göbeğim dümdüz olmadı psikolojik olabilir emin değilim oturduğum zaman göbeğim hala boğum boğum olur.
    ne yesem kilo alıcakmışım gibi hissettiğimden korkuyoum iyice evham oldum. ve bu 3 ay içerisinde kas gelişimimde çok fazla bi değişim olmadı şişme vs. gibi ama baya bi kilo verdim spor işinde yeni olduğumdan size sorum şu : bu göbeğimde hergün karın ve mide çalışıyorum biraz toparlanma var ama boğumlanmaları çözemiyorum ve kas geliştirmek için kilo al diyenler oluyor napmalıyım ?:(

2. nidale478

nidale478 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba

3. GurkanDln

GurkanDln Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam resimle daha iyi yardımcı olabilir bu arkadaşlar ama benim tahminim karnınız duz ve alt bölgesinde biraz topluluk var , bunun nedeni deri sarkması olabilir %70 ihtimal , çünkü 3 ayda ekstrem bir kilo kaybı olmuş , yaktığın kaloriyi hesapla , aldığın yaklaşık 400-500 kcal fazla olsun ve kg başına 2-2.5 gr proteinle zamanla herşey düzelir tek çare sabır ve azim , iyi sporlar.

Sayfayı Paylaş