Kilo verme hakkında bilgili kişiler yardımcı olursa sevinirim.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve fırattt54 tarafından 30 Temmuz 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. fırattt54

fırattt54 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Hepinize merhaba bundan 4 ay önce 169 kiloydum spora başladım boğazımı tuttum ve 130 kg ye indim ardından sarkma vs olmaması için diyetisyene gittim beslenmemi düzenlesin diye. Ama ben 130 kiloya full cardio ile düşmüştüm o spor salonun da ki hocam sürekli cardio yaptırtıyordu bana ve bu yüzden cok hafif sarkma vardı bazı bölgelerimde bunu diyetisyene söyledik den sonra haftanın 3 günü Tüm vucut ağırlık antremanı yap dedi bende tamam deyip spor salonun da ki hocama söyledim ancak o 1 ay daha 1 saat koşu bandı ve 4 tane karın hareketi verdi yapmam için cok fazla ödemin vs var dedi biraz yağ yaktıktan sonra başlarsın ağırlığa dedi ama fazla bilgili birisine benzemiyor o yüzden buraya açma ihtiyacı duydum yardımcı olur musunuz Vücut analiz fotoğraflarım da aşağıda.
    Fazla bilgim yok hareketlerin formları vs hakkında o yüzden tek başıma da ağırlık altına girmek istemiyorum tavsiyelerinizi bekliyorumö [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Sayfayı Paylaş