Kilo verme amaçlı Kardio + Definasyon Programı Önerisi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve xxpaschaxx tarafından 24 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. xxpaschaxx

xxpaschaxx Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar Herkerze selamlar.

27 Yaşındayım 175 boy kilom şuan 90 civarlarında.

Yaklaşık 1 ay oldu kilo verme amaçlı spora başladım. İlk 1 hafta adaptasyon. Arkasından 2 buçuk haftadırda 45 dk kardiyo + ekteki programı uyguluyorum.

Bu dönemde 5 gün önce sigarayı bıraktım. Yemeye içmeyede dikkat ediyorum elimden geldiğince. Kilo Kaybım 3,5 haftada 4 kilo civarında oldu.

26 sında 2. ayıma başlıcam sizce ekteki program uygun mu tavsiyeleriniz nelerdir. Neler eklemeli veya değiştirmeliyim?

Şimdiden çok teşekkürler.

Ekli Dosyalar:

2. xxpaschaxx

xxpaschaxx Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar hiç bir yorumu olan yok mu ??? Çok mu mükemmel programım :D

3. linksiz06

linksiz06 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam bölgesel çalışıyorsun.Bizim hoca en az 6-7 ay sonra bölgesel çalışma yapmalısın diyor.Hoca mı haklı sen mi bilemedim.

4. xxpaschaxx

xxpaschaxx Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Bende bilemiyorum her kafadan bir ses çıkıyor. bana göre 10 kilo daha vermem lazım. Hoca kardiyoyu azalt sen vg ye ağırlık ver diyor.

5. Powertattoo

Powertattoo Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body Art
    Yer:
    Ayvalık
    Bizim salondaki elemanda bana yağına takılma alttan alttan kasların gelişir çalıştıkça da yağların gıder kasların meydana cıkar dedı :D acaba dogruluk payı var mı dıye düşünüyorum ?

6. xxpaschaxx

xxpaschaxx Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Hiç sanmıyorum bunların hepsi farklı kervan... Yağlar kasa dönmez bunu kesinlikle biliyorum. Şu var yalnız kas kütlesi arttıkça bazal metabolizma hızlanır. Yani vücudun spor harici yaşamsal faaliyetleri için kullandığı günlük kalori miktarı artar. Gerçekten bu konular iki ucu keskin bıçak.

7. emrahozsahin

emrahozsahin Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Kocaeli-Körfez
    bende 1 hafta takıldım salonda şimdi definasyon programına geçeceksin dediler. Acaba yukarıda program kilo vermek için idealmi. bugün ilk kez yaptım antrenman sonrası kollarımda derman kalmadı. Birde mesela 1.gün hep kollarla üst üste çalışıyosun derman kalmıyor :D

8. xxpaschaxx

xxpaschaxx Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    :))) Program aynı program yani... Benim durum değişti sigarayı bıraktım 4 kilo vermiştim verdiğimi geri aldım... Çok yemeye başladım.

Bugün internetten yeni bir program bulacağım kendime.... Salonda ne yapıyorsun aga diyen yok zaten...

Sayfayı Paylaş