Kilo verirken kas kaybetme, karın kası çıkarma (169 boy 59 kilo katlanan göbek)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve AbrahamLincoln tarafından 26 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. AbrahamLincoln

AbrahamLincoln Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Alanya
    Merhaba, Ben 17 yaşındayım 1.69 boy ve 58.5 kiloyum ama hala oturduğumda katlanan bir göbek var, kilo verdim ama hep kas vermişim onu farkettim. Karnımda kas namına hiç bi şey kalmadı, cıvık bi göbeğim var, gögüslerde çok hafif bir büyüklük var, omuzlarım dar küçük değil geniş ancak bu göbeği ne yapsam gideremiyorum (kalçada ve baldırlarda da biraz yağ var), spor salonuna gidebilecek durumum yok, boyum kısa uzama ihtimali varsa onu da ağırlık çalışarak kaybetmek istemiyorum.(2 yıldır boyum uzamıyor, boy uzatma için yapılacak bir şey var mıdır) Haftada 1 kez 1.5 saat futbol oynuyorum. Okula bisikletle gidip geliyorum 15 dakika gidiş 15 dakika dönüş. Karnımı kaslandırmak, kalçalardaki ve baldırlardaki yağlardan kurtulmak için ne yapmam lazım, yardım ederseniz çok sevinirim. ( Bu arada çok çabuk kilo alıyorum, yediğim en ufak şeyde göbek çıkıyor.)

2. Aliriiiza93

Aliriiiza93 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Girne
    Boy için özellikle barfiks türleri , ip atlama , ve zıplama tekniği yap böylelikle uzatırsın . Yağa gelince cardionu eksik etme demekki yeterli protein almıyorsun bünyede kayıp yaparken hem kastan hem yağdan kaybeder protein almayarak neredeyse Full kastan kaybetmişsin protein fazlalıklı yaparsan ve karbonhidratı azaltırsan vücut 2 haftadan sonra otomatikman karbon yerine enerji için yağ yakacaktır.

3. Ömerkpc1907

Ömerkpc1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu çoğu için geçerli bir durum,kilo verirken kas kütlesini korumak zor iştir. Ancak kütleyi minumuma düşerebilirsim.
    Benim kas oranım 43.2 idi 1 hafta cardio yaptım 70 kilodan 67 düştüm 3 kilo verdim kas kütlem ise 42.7 ye kadar düştü. Yani bu işlemi durduramazsın ancak minumuma indire bilirsin.

4. AbrahamLincoln

AbrahamLincoln Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Alanya
    Zıplamayı yapıyorum sürekli, barfiks arada sırada yapabiliyorum, ip atlamıyorum ama 2 senedir hiç bir değişme olmadı boyda.
    -Karbonhidratı az Protein ağırlık beslenmek için hangi besinleri önerirsin ve okulun öğlen araları eve gitmiyorum ev uzak diye dışarda da döner filan yemek istemiyorum jel gibi tavuk koyuyorlar içine bende bisküvi filan alıyorum yanında da çikolatalı süt içiyorum. Öğlen arası için ne önerirsin dışardan yemek zorundayım çünkü.
    -Birde kardio filan değilde karın kası filan için bi spor var mıdır bildiğin, kardioda filan hemen sıkılıyorum hiç yapmak istemiyorum ama spor olursa yaparım.

Ben kilo vermek istemiyorum aslında çok çabuk kilo alıyorum da, ben kas yapmak istiyorum, kilo vermesem de olur ama kasları çıkarmak için yağları nasıl yakıcam.

5. Ömerkpc1907

Ömerkpc1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yağları yakmak için mecbur cardio yapman lazım cardio yapınca kilo kaybıda yaşarsın bu normal bir şey. Cardio yapmandan önce yağ yakıcı kullana bilirsin daha hızlanır. Cardio sıkıcıdır,sıkılmamak için kulaklığını tak başka şeyler düşünerek hallet işini,emin ol faydasını 1 haftada alırsın.

Sayfayı Paylaş