Kilo verip öylemi bașlamalıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Lyrics tarafından 13 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Lyrics

Lyrics Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar yaş 16 boy 1.80 Kilo 80 şuan 90 dan düştüm diyet ile arkadaşlar göbeğim var ve bu beni rahatsız etmekte giydiğim kıyafetlerde Vs. göbeğim belli oluyor oturunca sizce bi 7 Kilo falan verip öylemi bașlamalıyım vücut geliştirmeye yoksa bu halimlemi yapmalıyım? bel ve göbekte sadece yağ bulunmakta kalıplı birisiyim pek belli olmuyor zaten omuzlarda geniş yorumlarınızı bekliyorum

Son düzenleme: 13 Eylül 2013
  2. CanMatthew

CanMatthew Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    zaten sen spor salonuna gittiğinde hoca sana uygun programı verecektir, yani kilonu orada vereceksin. yaşın ve boyun falan gayet iyi daha fazla geç kalmamanı öneririm

3. Lyrics

Lyrics Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet hocam bende geç kalmak istemiyorum daha fazla herkes vücut yapmalısın diyor yazık ediyorsun kendine falan bende artık başlamanın zamanı geldi diye düşünüyorum. vg yaparken boy uzaması duruyor hocam sanırım bunun önüne geçemezmiyiz

4. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    boy uzaması bazı ağır hareketler sonucunda kemiklerin ezilmesiyle olur zaten eğer gittiğin yer iyi bir yerse sana o hareketleri yaptırmazlar boyun uzar daha kafana takma

5. Lyrics

Lyrics Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki vücuttaki kıllar etkilermi gelişimi öyle duydum birkaç yerde almalımıyım

6. CanMatthew

CanMatthew Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    daha çok erken, bi süre sonra etkilese bile daha yaşın 16 bunları kafaya takmamalısın. ayrıca boy uzamasının durması gibi bir söz konusu değil, tabi gideceğin salonu araştırmalısın

7. rund3v1l

rund3v1l Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Erzurum
    Benim tavsiyem önce cardio yapman,arada bir ağırlık çalışman(ev ortamında yada parklarda şınav mekik olarak) belli bir kiloya ulaşınca(hedefin ney ise) ondan sonra bb ye başlaman olur.

Şimdide başlasan Yine yağlarını yakarsın ancak biraz daha uzun sürer.

o yüzden tavsiyem ilk cardio yap yağlarını erit zamandan kazan

Sayfayı Paylaş