Kilo Veremiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve dragojder tarafından 13 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. dragojder

dragojder Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba öncelikle, dediğim gibi kilo veremiyorum, kendimi bildim bileli sadece kilo alıyorum. Yaşım 18, kilom 120, boyum 175 cm. Fitness a yeni başladım. Gittiğimde ortalama 40-60 dk arası kardiyo yapıyorum.
    Günlük yediklerim şu şekilde:
    Sabah
    2 yumurta , 3 dilim kepek ekmeği ,
    1 domates , 4-5 zeytin , 1 salatalık , 1 kibrit kutusu kadar peynir.
    Öğlen
    Bişey yemiyorum çok da etkilemiyor günlük rutinimi.
    Akşam
    3 dilim kepek ekmeği , 250-400 gr arası
    et-tavuk-balık , 1 tabak yağsız tuzsuz makarna-pilav vb.
    Saat 12-1 gibi uyanıyorum , gece de 3-4 gibi yatıyorum. Ortalama 6-7 gibi de spora gidiyorum.
    Size sorum bu diyet ve spor ikilisinde ne yanlışlarım var ve nasıl düzeltebilirim? En hızlı nasıl kilo verebilirim, çünkü 3-6 ay arası bir sürem var ve en hızlı şekilde 40 kilo gibi bi kiloyu vermem gerekiyor.

2. Gokkker86

Gokkker86 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    C vitamini+Karnitin ve CLA desteği alabilirsin bu seni baya bi hızlandırır.

3. Omeg4

Omeg4 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Ne kadar sürede bu şekilde besleniyorsun ? Yediklerine ek olarak içtiğin başka bir şey var mı meyve suyu, kola ,şekerli çay kahve vs?

4. lonely2

lonely2 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Bendede aynı sıkıntı vardı. Sorun yemeği tamamen kesmek değil azaltmak. Diyet gibi değilde beslenme düzenini değiştir. Sporunu bırakma ve biraz sabırlı ol o kiloları 1 ayda almadın. Son önerimde imkanın varsa iyi bir diyestisyenle yürütmen. Diyestisyen baya fark ettiriyor eğer onu dinlersen

5. dragojder

dragojder Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ne oranda arttırır? Teşekkürler.
    Sadece kahve 3ü1 arada ve spordan önce içiyorum. 1-1.5 aydır bu şekilde besleniyorum. Teşekkürler.
    Anlıyorum ama forumda bile haftada 3 4 kilo verdim diyenleri gördükçe demoralize oluyorum. Spor olarak 30 45 dk arası kardiyo her gün ve her bölge için 4 vg hareketi karın için 2 hareket içeren bir programım var. Beslenmeme de özen göstermeye gayret ediyorum.

6. Omeg4

Omeg4 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    3ü1 arada kahve zarar bir kere işlenmiş şekeri tamamen çıkarmalısın spordan önce içmek istiyorsan filtre kahve veya Türk kahvesi içmelisin en son tercihin sade nescafe olsun süt tozlu şekerli 2si, 3ü bir arada içme.
    Fazla ekmek var günde 1-2 dilim düşür protein alımını öğünlere böl akşam protein fazla sabah çok az.
    Akşam beslenmen çok fazla sabah kahvaltıyı arttırıp akşam azalt sabahları yumurta, lor peyniri, yulaf akşamları pilav makarna yiyorsun üstüne 3 dilim ekmek yeme sırf et, pilav olmaz sebze ve baklagil tüket.
    Ara öğün olarak öğleyin abartmadan meyve veya kavrulmamış kuruyemiş ekleyebilirsin akşam çok yememen için.
    Hızlı kilo vermek iyi bir şey değil kiloya odaklanma önemli olan görünümün kas kütlen, yağ oranın ağırlık çalış beslenmen iyi olsun sonuç daha iyi olur.

7. dragojder

dragojder Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekkür ederim, 6 gün spor yapıyorum artık ve aşağıdaki gibi bir program yaptım kendime hatalarım varsa söyler misiniz ?
    Spordan 30 dk önce l karnitin alıyorum ve programa yazmadım 15 dk spora girişte 30 dk da çıkarken hiit kardiyo yapıyorum görünüşüm ortalama ne zaman değişir?[​IMG]

Sent from my SM-N9000Q using Tapatalk

Sayfayı Paylaş