Kilo veremiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve barisans tarafından 29 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. barisans

barisans Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar 17 yaşındayım. Kilolarımı veremiyorum. Yakın bir zamanda spora başlayacağım. Sadece göbeğim var onun dışında zaten iri biriyim. Sizce bu durum etkiler mi vücud geliştirmemi. Aslında benim istediğim hem kilolarımı veremek , karın bölgemi eritmek hemde fit bir vücuda kavuşmak. Bu konuda ne yapmalıyım? Sizce bir diyetisyene görünmeli miyim?

Aslında bunu düşündüm lakin yurtta kalıyorum. Protein tozları ile desteklemem gerekecek sanırsam...

Son fotoda göğüsler arasında fark var gibi duruyor. Var ama bu kadar yok ayrıca göğüsümü spor ile düzeltebilir miyim? Şimdiden tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Yanlış yere konu açtı isem affola.

2. barisans

barisans Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Vücudumda kilodan kaynaklı çatlaklar var 181 boyda 80-82 kilo arası değişip duruyorum.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Spora başla hem kardiyo hem ağırlık çalışmaya başlarsın, bununla birlikte güzel bir diyetle yağları atabilirsin.Göğüsteki orantısızlığı gidermek için göğüs çalışmasını dumbell ile çalışarak kapatabilirsin.Gideceğin salonda bunu mutlaka belirtmelisin buna göre program ayarlar ordaki hoca.

4. barisans

barisans Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Teşekkür ederim özçelik44 :) izmirde bornova(manavkuyu) yakınlarında güzel bir salon bilen arkadaşlar yazabilirler mi isim ve adresleri? Şimdiden teşekkür ederim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Rica ederim dostum iyi sporlar...

Sayfayı Paylaş