Kilo veremiyorum -Fitness-

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Darksafir2 tarafından 22 Mart 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Sa fullbody antreman yapıyorum 3 veya 4 set karısık piramit veya 10 tekrar minimum yapıyorum ama neden böyle olyuro oysaki antremandada terliyorum hareketleri yaparkende bize ant sonrası cardiyo yapıyorum 20 dk HIIT 1 dk kosrarak deparlı 1 dkda yürüyorum sizce HIIT kardiyoyu ant sonrası yapmasam mı? birde sizce bunu başka günlerdemi sadece cardiyo yapsam bunu soracaktım.
    Kilo veremedim ama yağ oranım düştü cünkü damarlarım cıkıyor belirginleşti göğsümde bile cıktı bide incelme var ama kilom yine aynı yaşım 16 kilo 91 boy 1,78
    herşeyi iyi yapuıyorum beslenmede dahil.

2. de517

de517 Üye

Beğenileri:
    270
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Satranç Antrenörü
    o boy o kilo damarlar mı belli oluyor? sen daha çok kardiyo ağırlıklı çalış. önce kilonu normale çek. ikisi bir arada gitmez. haftanın 7 günü kardiyo yap 3 gün de 50 dkakayı geçmeyecek şekilde fullbody çalış.

3. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    aynen damarlar çıktı kardeş belli oluyor bunun anlamıda yağ oranının düşmesiymiş bunu okudum araştırdım kardiyo zaten yogun yapıyorum haftada 3 gün ama cardiyo yu atn sonrası yapıyordum bunu ayırayım o zaman zaten günde 3 km den fazla yol yürüyorum okul vs.

4. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    bide yağ vermek için ciddi bir şekilde ayrı gün yapın diyor nette araştırdım
    ama yağ yakıp kas yapmak için ant sonrası 20 dk hııt yapın diyor ki benim yaptıgım buydu.

5. Bussraa

Bussraa Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    kaç kılo vermeye calısıyosun ki hedef nedir ?

6. OmerTogrulxD

OmerTogrulxD Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    28
    Bence tüm vucud çalışıyorsan biraz daha dinlenme süresini kısaltabilirsin + spor sonrası kardiyo hit şekilde.+ Midgr egzersizleri sabah kalkınca elmas sirkesi ılık su ile iç bı çay kaşığı salça ye ekmek kisalt belki yediğin yemekler felan çoktur.

GM 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Kilo hedefim 75 kilom 91 ama suana kadar 2 ayda incelmöe ve yağ oranumda biraz düşüş var belli yani ama kilo aynı .
    kahvaltı : badem fındık fıstık karısık 1 avuc + 1 bardak süt yarım yağlı bazen yağsız + 1 dilim karabugday ve tahıllı ekmek + zeytin yap ve tereyağlı karışık 2 yumurta az pişmiş
    okulda saat 12 öğle arası: 2 adet tost yapıyorum çeçil peynir koyuyorum yine tost ekmeğine bu bahsettigim ekmeğin sandviç şekillisi var.
    eve gelince saat 3,30 - 4 : 300 gr tavuk göğsü zeytinyağlı az pişmiş + ayran veya yoğurt + akşamdan ne varsa yani sebze veya çorba
    akşam: sebze ve çorba veya baklagil ama kesin çorba var
    ara öğünlerde 1 elma
    günde 2 lt nin altında düşmüyorum su içiyorum
    3 gün full body antreman birde ant sonrası hıtt yapıyordum 20 dk kosubandında bunu yapmayıp hergün gitsemde 35 40 dk hııt yapsam iyi olmazmı ? amacım kas yapıp yağ yakmak.

8. Bussraa

Bussraa Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    demekki oluşturdugun kalori açığı senin kilo vermen için yeterli değil. Ayrıca çiğ yag olarak sıvı yag gunde 1 yemek kasıgı alman yeterlı onun dsnda yemeklerne yagı koyarken dıkkat et. yumurtanı haşlanmış ye mümkünse ara da bir sıkıldıgında omlete dön ekmeği azalt onun yerıne yulaf tüket ve calori hesabı tut neyı fazla yapıyosan ancak oyle azaltırsın :) Bu arada asla fazla cardio yapma kılo fazlan çokta az değil ve kas yapmak gibi bir hedefin var ne kadar cardio yaparsan o kadar kaslarını yersın bu da daha fazla sarkmaya meyilli bir vücut demektir sen agırlıgını calıs agırlıktan sonra yap cardionu :)

9. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    20 dk hııt ypaıyorum zaten birde haşlamayı 2 aydır yedim artık mide istemiyor sadece hafta içi okul zamanı yanı alıyorum yağda 1 dilim karabugday ve tahıl ekmegiyle onun harici kardiyo dedigim gibi ant sonarsı 3 ker yanisadece kosu bandı oda bide mekik cekeyımmı önceden cekıyodum bıraktım

10. Bussraa

Bussraa Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    karın çalışman şuanda pek bir işe yaramaz kılo vermeye basladıgında sarkmalar olmasın dıye ekleyebilirsin agırlık antremanlarını önemse ve kalori açığını ıyı takıp et kılo vermemen ımkansız olur bu sekılde :)

11. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Yağ oranının düşmesi ile tartıda kilo vermen arasında iyi olan yağ oranının düşmesidir. Tatrtıda kilo vermek iyi bişi değil sen yaptığın şeye devam et ve sonuçtan mutlu ol.

Sayfayı Paylaş