Kilo Verdiğini Düşünmemek

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve malikergin42 tarafından 13 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. malikergin42

malikergin42 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba.
    Spora başladım 5-6 gün oldu ve hem kardiyo hem ağırlık hemde beslenmeme özen gösteriyorum . Herhangi bir hastalığım yok vücudumda.Böyle ben bi hafifleme hissettim vücudumda ama ne biliyim daha çok erken zaten ama kilo verdiğimi düşünmüyorum gibi bir hisse kapıldım . Psikolojik olarak . Bu sizlerdede oluyor mu ?

2. aronfabia

aronfabia Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Bende yarın başlayacağım aynı senin yazdıkların gibi bi ilerleyişim olucak sana tavsiyem 3-4 hafta tartıya takılma aynaya fazla bakma. Bırak değişikliği etrafındakiler hissetsin. :)

3. byarif06

byarif06 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    ne 3-5 gunde belli olur ne 1 ayda en az 3 ay gecmesi lazim... soyle dusunelim nasil bir anda kilo almadiysak yillardir.. bir andada vermemiz imkansizdir.. bende 113.5 ile basladim bugun 1 ay oldu 109 um suan.. her ay boyle 3-4 kg versem seneye hazirana kadar fit olurum..

4. umut1319

umut1319 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Ödemi atmışsındır sporun ve az yemenin verdiği boşluk ve mutluluk hisside böyke şeylere sebep olur ama 4-5 gün sonra motivasyonun düşer asıl o zaman iraden belli olur sakın pes etme o günleri atlatırsan daha güclü olursun

D2403 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NuuJacK ve malikergin42 bunu beğendi.
  5. malikergin42

malikergin42 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekkür ederim irademin kuvvetl iolduğunu sanıyorum . Önceden spora gittiğimde 86 kilodan 73 e düşmüştüm bu dediklerimi yaparak . Hatta daha fazla yemek yiyordum .

umut1319 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş