Kilo Sorunsali

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve aslihan tarafından 17 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. aslihan

aslihan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Donkisot sagolasin anlatimlarin , destegin icin.
    Mehmet Oz un yazisina bakicam ;)
    yuruyuse baslicam yeniden . Gunde 1 saat tempolu yurucem baska da hic bir egzersize baslamicam cunku o zaman basladigimi da birakiyorum.Bari sevdigimi 1 ay devam ettirme iradesi gostereyim sonra sevcegim baska seylerde kesfederim belki .

Beslenme konusunda her gunum ayni guzellikte gitmese de eski yeme seklimden eser yok.Mesala eskiden usenmeden canim ne isterse yapardim ki bunun adina biz" istah "diyoruz:)Simdi canim istese de yapmiyorum cunku canim cok siddetli bi sekilde istemiyor.
    Gerci 3-4 haftadir falan boyleyim .

Motive icin alternatif vermissin tesekkur ederim.Benim suan ki en buyuk egzersiz motivem bir kac ay sonra uzun suredir gorusmedigim kisilerle gorusucek olmam .Bende biraz sikinti yapti ve bu guzel bir sey :)

Neyse ara ara ugrar kac kilo verdigimi yzarim artik
    hoop bir ki hooop bir kiii :))bench_Oweightlifter

Danny Boy bunu beğendi.
  2. ambassador

ambassador Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Ha-re-ket!!

Selamlar arkadaslar ben buralarda yeniyim. söyle bir baktim da biz kadinlarin ne kadar da cok ortak yönü var söz konusu kilo vermeye gelince:p Benim bildigim, daha dogrusu ögrendigim; herkesin kendisini saglikli hissettigi bir kilo araligi var. Ve bunun üstüne ciktiginizda bir anda tüm aynalar size nanik yapmaya basliyormus gibi geliyor duh Ama cogumuz yemekten kesmeye calisiyoruz, sacma sapan kulaktan dolma diyetlere inanip ac kaliyoruz, eziyet ediyoruz kendimize. Zor olansa bir yasam aliskanligi edinmek. Hic bir spor sevmiyorsaniz cikip yürüyün derim, onu da yapamiyorsaniz, acin müzigi dans edin kendi kendinize. Ne kadar ise yaradigina sasiracaksiniz!! :)

Sayfayı Paylaş