Kilo mu almalıyım kilo mu vermeliyim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Umut Onan tarafından 31 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Umut Onan

Umut Onan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    2 ay önce spor salonuna gitmeye başladım. 1.70 boy, 60kg ağırlık ve %14 yağ oranı ile başladım ama şuan değerleri tam bilmiyorum ama çok büyük bir fark olacağını sanmıyorum. Beslenmemi kilo almaya mı vermeye mi göre ayarlamalıyım?

2. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    fit bir vücut mu istiyorsun ? iri mi olmak istiyorsun? değişir durma göre. Ama yinede en az bir 10 kilo al. Clean bulk yaparak. İri olacam diyorsan 80 kiloya da çıkabilirsin. Ama o zaman yağ oranın artabilir. Senin yağ oranın kilona göre zaten yüksek.

3. tacettin ark

tacettin ark Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    eslenmemi kilo almaya mı vermeye mi göre ayarlamalıyım? demişsin çok da iyi demişsin erkek için 60 kg aşırı fazla bir kilo obez gibi yağ tulumu şeklinde olmak istemiyorsan derhal en az 10 kg vermen 48-50 kg larda olman lazım erkekler için ideal kilo aralığı budur spor salonundaki eğitmnlere söyle sana güzel bir zayıflama programı hazırlasınlar sende ahrifyen uy onlara özellikle karın kası çıkartman için baya bir zayıflaman lazım

4. Umut Onan

Umut Onan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Kas kütlemi arttırmak ama aynı zamanda yağ oranımı az tutarak karın kaslarının ve hatlarının belli olduğu iri bir yapı istiyorum.

5. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    60 KG olan birisi kilo vermez, kilo vermeye çalışmaz, saçmadır, bu hatayı ben yaptım, sen yapma.

Sayfayı Paylaş