kilo kaybetmeden yağ yakımı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Dozzarn tarafından 26 Mart 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Dozzarn

Dozzarn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    merhaba arkadaşlar 1.81 boyunda 73 kg yim eylülden beri fitness yapıyorum karın bölgemdeki yağlanma gitmedi boy kilo oranındada baya zayıfladım kilo kaybetmeden yağ yakma imkanım varmıdır yada tavsiyeniz nelerdir

2. de517

de517 Üye

Beğenileri:
    270
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Satranç Antrenörü
    Kas miktarın az. Bulk yapacaksın ağır çalışacaksın. kas miktarın arttıkça yağ oranın azalacak. yaptığın kaslar mevcut yağları azaltacak.

3. Dozzarn

Dozzarn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    karın kısmımda kas yok desek daha doğru olur diğer bölgelerimde kas oranlarım fazla yağ oranına göre bulk yapmayı düşünüyorum bende ama tekrardan göbeğimin büyümesinden korkuyorum

4. excreta

excreta Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Yaklaşık 6 aydır ağırlık çalışıyorum önceki yıllardanda alt yapım var 6 ay önce 94 kiloydum şuan da 94 kiloyum ve görenler kilo vermişsin diyor bel bölgemde incelme var antreman günlerimi aksaltmıyorum ve ağır giriyorum kardiyo hiç yapmadım

5. Dozzarn

Dozzarn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    yarından itibaren başlıcam zaman bulka sabahları karbonhidrat ve protein ağırlıklı beslenmem lazım değil
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Mart 2017 ---
    yazım yanlışı yapmışım yukarda gün içinde karbonhidrat ve protein ağırlıklı beslenmem lazım değilmi

Son düzenleme: 27 Mart 2017
  6. excreta

excreta Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Karbonhidrat protein hesaplaması hiç yapmam sabah kahvaltım fix 2 yumurtalı kesikli omlet üstüne yulaf ezmesi ekmek yok yulaf ezmem biterse 1 veya 2 dilim bal yada tahin pekmezle ekmek yerim dier öğünlerde evde ne yemek varda onu yerim genelde köfte tavuk balık olur zaten sana tavsiyem greyfurt suyu iç yada tarçın zencefil limon kaynar suyla karıştır hergün bir bardak iç bacak antremanlarına önem ver en fazla kalori yakacağın antreman bacak antremanlarıdır ağır çalış kilo kaybetmeden yağ yakarsın ama biraz zamana ihtiyacın var

7. Dozzarn

Dozzarn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    bugün ölçüm yaptırdım bu şekilde çıktı 1.82 ye 75 kg yim hocaya sordum bu yağlar ne olucak karbonhidrat çok yiyorsundur kilon la boyun iyi yağ ve kas orantın kötü diyor

Sayfayı Paylaş