Kilo kaybı hakkında...

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve TheRaptor tarafından 15 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. TheRaptor

TheRaptor Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaslar bundan yaklasık 9 ay once bır konu acmıstım. Fakat tekrardan anlatmayı uygun gördüm. 117 kilo idim evvelcene, spordur, sağlıksız diyettir birşekil 87 kiloya iniverdim. Daha sonra saldım ve tekrardan 97 kiloya çıktım. Ve bir kaç gün önce tekrardan başladım aynı sisteme bu sefer kalıcı yapacağım. Fakat bazı problemlerim var.. Doktorumun bana verdiği dikkat eksikliği(hiperaktivite) ilacı vücudumu aşırı kurutuyor ve iştahımı kapıyor. Yani demem o ki bol su içmeme rağmen idrarım koyu ve vücudum kuru. 2 gün birşey yemesem bile acıktırmıyor.. Öte yandan spor konusunda ne yapmamı önerirsiniz? Halsizliğim olduğuna dair doktora gitmem üzerine b12 eksikliğim çıktı ve haplara başlayacağım şuan için herhangi birşey almıyorum. Hedefim 80 kilo sizce nasıl bir yol izlemeliyim, verdiğim kiloları geri almak psikolojimi alt üst etti açıkcası. Body istemiyorum sadece kilo vereyim yeter ona göre bir beslenme önerisi bekliyorum sizden... Vücut tipim endomorf kemiklerim aşırı iri bilek güreşi şampiyonluğum var liseler arası.. Tabii ki vücut tipimden hoşnut olduğumu söyleyemem hani su içsem yarıyor tabirini kullanmak istemiyorum ama iştahım aşırı açık oluyordu bir süre önce... Sizce protein ağırlıklı mı beslenmeliyim spor olayım nasıl olmalı? Şuan için koşu bantı, çeşitli boks malzemelerim var. Fakat ağırlık adına vücut ağırlığı kullanmam yeterli olur mu? Şınav mekik vs.. Cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum şimdiden sayın bodyforumtr'nin değerli yazarları ve sporcuları :)

2. Ascomycetes

Ascomycetes Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    P90X öneririm kısa sürede kesin çözüm.

Sayfayı Paylaş