Kilo kaybı grip

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Emirrrr tarafından 15 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Emirrrr

Emirrrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba dostlar. 7 aydır vücut geliştirmeyle uğraşıyorum. Vücudum kollarım büyüdü. Fakat malum kış ayı gripten muzdaribim. Hızla kilo veriyorum gripten dolayı yemek yememe rağmen iyi kötü. Gripken hızlı kilo vermek normal mi. Verdiğim kilolar kas kütlesimi. Yemin ederim ağlıcam çocuk gibi.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Ayni konuyu açtım bir iki gün evvel.bende grip oldummu genelde yaninda ishal de oluyor ve bu beni çok kötü etkiliyor ve ayni sekilde hizla kilom gidiyor .lakin bir kaç hocamız gidenin kastan degil tamamen sudan olduğunu söyledi ve mantikli hasta olduğunda hizla sivi kaybi oluşuyor. Yani hastalik geçip duzenli yemeğe basladiginda gidenlerde hizla yerine geliyor.
    Özet: kastan giden birsey yok.

MrDiyar ve Emirrrr bunu beğendi.
  3. Emirrrr

Emirrrr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Mantıklı evet. Kaslardaki su kütlesi azalıyor. O yüzden elini attığında kas küçülmüş gibi geliyor kilon azalıyor. Bol bol su içmek lazım hastayken.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. EmreBeastPower

EmreBeastPower Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Kaslarındaki Hatların Keskinligi Gidebilir Hastalıktan Dolayı Fakat Hastalıgın geçip Tekrar Geri Dödnükten sonra idmana 1 HAFTA İÇİNDE YAKALARSIN

Sayfayı Paylaş