Kilo hakkında okursanız sevinirim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve İşbaraalp tarafından 27 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. İşbaraalp

İşbaraalp Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba abilerim ve kardeşlerim spora bu pazartesi başladım başlama sebebim kilo alamamak ve aşırı zayıflık inanın bana benim halimi benim gibi olanlar anlar 1.87 boy ve 61 kiloda olan biriyim bende azm ettim ideal kiloma ulaşana kadar durmak yok dedim kendi kendime artık üstüme göre elbise bulamıyorum bulsam bile terziye daralttırmam gerekiyor.ben bu durumdan bıktım artık.spora başlamadan önce kahvaltıda sarraleden başka hiç bir şey yemezdim ve öğleye kadar hiç acıkmazdım şimdi kahvaltıda 2 yumurta ve beyaz peynir yiyiorum ve 2 saat geçmeden acayip derecede acıkıyorum çalıştığım için tasıma 2 yumurta 1 haşlanmış patates götürüyorum onları yedikten 1 saat sonra yin aşırı acıkıyorum bu bana spora başladıktan sonra oldu acaba iyi bir gelişme mi yoksa kötü bir gelişmememi orasına siz karar verin.aylık benim kaç kilo almam lazım tabiki kas olarak kilo almak istiyorum hedefim 80 kilo olmak inşallah düzenli beslenmemi bırakmazssam ulaşacağıma inanıyorum birde ben grainner kullanmayı düşünüyorum daha önceden 3 aylık bir geçmişim var yaklaşık 3 kilo almıştım ama bırakınca kilolar geri gitti grainner veya başka bir ek kullanmamıştım ama şimdi kullanmayı düşünüyorum en kısa zamanda sizce ne zaman başlamalıyım ve bana kilo almam için önerileriniz nelerdir? Okuduğunuz için teşşekür edip saygılarımı sunuyorum

2. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Merhabalar hocam;
    Şimdi size bu konuda az biraz yardımcı olmaya çalışayım :)
    Öncelikle gainera boşuna para verme çünkü içindeki karb. çoğu şekerden geliyor.Hem iştahında yerinde onun için hiç gerek yok ilk önce bi beslenmeni düzene sok.Şuan yediklerinde çok az sabah 2 yumurta felan.Bu spor gerçekten iştah açan bir spor bana göre ben her ant sonrası 200gr(pişmemiş) pirinç yiyorum ve üstüne dahada yerim emin ol.Ben mesela 52 kilodan 65 e kadar çıktım.Sabah kahvaltına 100-130gr arası yulaf ekle.1-2 tam 5yumurta ye.Özellikle karbonhidratı bol tut.Şekeri abur cuburu fast foodu yani çöp gıdaları hayatından çıkar.6 öğün beslenmeye bak hocam beslenmeden başka bir çaren yok gainer felan sana gereksiz.İştahın yerinde ne güzel işte gainera verceğin paraya git kırmızı et al daha yararlı.Günlük kalori ihtiyacının 300-500 kalori üstüne çık.Beslenmeden başka çaren yok anlıyacağın :) Başarılar.

3. yiğit555

yiğit555 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    gece pizza ve kola ye iç uyu 130kg oluyosun test edildi onaylandı

4. İşbaraalp

İşbaraalp Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları: