Kilo Almaya Yönelik Birkaç Soru Daha...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve O.B.E. tarafından 3 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. O.B.E.

O.B.E. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar... Ben 18 yaşındayım ve 56 kiloyum, boyum ise 1.76cm. Yaklaşmakta olan üniversite sınavım bittikten sonra herkesin olmak istediği gibi yapılanmak istiyorum... Sizleri aynı sorulara cevap vermeye mecbur bırakmamak için forum içinde aradığım tüm bilgilere arama yoluyla ulaşmaya özellikle hassasiyet gösterdim. Eğer şu an soracağım soruyu gözden kaçırdıysam kusuruma bakmayınız.
    Ben yaklaşık dört senedir aynı kilodayım ve kilo almak için denediğim hiçbir yöntemde yeterince başarılı olamadım... Fakat burada yazan programları uygulamaya kararlıyım. Ama uygulamadan önce şunu sormak istedim: Benim dört senedir kilo alamıyor olmam ayrıca bir supplement ya da programların sağlıklı işleyebilmesi için herhangi bir değişiklik gerektirir mi? Bir diğer sorum ise kalori cetveliyle ilgili... Kalori cetvelinde kalorisi yüksek olan ürünleri özellikle tüketmem gerekir mi? (Örneğin; zeytinyağı yemek)
    Çok teşekkür ederim..

Sayfayı Paylaş