Kilo Almak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Nactemhem tarafından 9 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Nactemhem

Nactemhem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle merhaba, az önce kayıt oldum. Hatalı bir yere konu açtıysam affola. 15 yaşındayım, 1.88 boy var ama kilom 63. Yaklaşık üç sene basketbol oynadım. Ardından bıraktım. 1 ay önce fitness'a kayıt oldum ve her hafta 2 kere gidiyorum. Bunu haftada üçe hatta dörte çıkaracağım yakında. Tüm vücut çalışıyorum. Spora başladığımda 60 kiloydum biraz yemeğe abandım ama cidden yemek yemeyi seven biri değilim. Özellikle çok yemek seçerim. Stabil olarak şuan 63 kiloyum, biraz beslenince falan 64 oluyorum. Açıkcası sebze hiç yemediğim için bi nimum besin alamıyorum. Zaten okulda düzenli beslenmekte pek mümkün değil ama fazla yemeye çalışıyorum. Hedefimdeki kilo 75-80 kilo. Şuan bu boya bu kilo en iyimser halimle bile hiç güzel durmuyor bence. Haftada 1-2 gün düzenli olarak sokakta 2-3 saat basket oynuyorum işte yanında spor, fiziksel aktivitem bu kadar. İstediğim kiloya normal şartlarda ulaşmam çok zor, hele bu beslenme ile 1.5-2 yıla. Bunun yüzünden bi kaç gündür karbonhidrat tozunu araştırıyorum ve açıkcası kullanmakta istiyorum. Ama çevremde kullanan olmadığı için internetten okuduğumun dışında bir bilgim yok. Yani aşırı kullanılmadıkça hatta hiç bir zararı yok kilo aldırmaktan başka. Sizce bu kilo için karbonhidrat tozu kullanmalı mıyım? Kullanacaksam haftada kaç gün spor yapmam gerekir buna ek olarak vücuduma yada iç organlarıma zararı olur mu?

Sayfayı Paylaş