Kilo almak

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Gökhan Kocabıyık tarafından 16 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Gökhan Kocabıyık

Gökhan Kocabıyık Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle herkese iyi günler , iyi sporlar diliyorum foruma yeni üye oldum ve yeni spora başladım ilk olarak bu spora başlamadan önce yaklaşık 6 aydır araştırma halindeyim ve iyi bilgiler edindim ilk olarak spora gecen hafta basladım ve herşeyin farkında olan biri olarak söylüyorum ki gerçekten zor ama zoru başarabiliceğim bir spor dalına başladım.
    İlk olarak supplement olarak Pro Gainer 3000kg Aldım Yanında Whey Proteın olarak nutrend mevcuttur.
    Hocamdan harıka bır beslenme programı aldım cok abartı değil ve tam bana göre.
    Lise son öğrencisiyim her zaman elime 100lerce Tl Geçmiyor her öğlen pilav tavuk göğsü yiyemiyorum ama bu spora başladığım an şunun farkına vardım ki yemem gerekiyor ve allaha şükür 1 haftadır düzenli bir beslenme programına uyuyorum fakat bir kaç sorum olacak siz deneyimli arkadaşlarıma , kardeşlerime hocalarıma
    1.Sorum : 1.83 boyundayım 63 kiloyum günlük ortalama ne kadar bir kalori tüketmem gerekiyor.
    2.Sorum : Pro Gaineri en faydalı kullanma şekilleri nelerdir ?
    3.Sorum : Stajım , okulum ve ingilizce kursum var bu kadar işin arasına sporu yapıştırdım kilo kaybı yaşarmıyım ?
    4.Sorum Spora haftada 4 gün gidiyorum 2 hafta sonu 2 hafta içine denk geliyor saat farkı bir sorun yaşatır mı ?
    5.Soru : Belli bir sonuç elde etmek için hacim ve kilo ve kas kütlesi olarak ne kadar bir süre sonra ciddi ağırlıklara girmem gerekiyor
    Şimdiden yanıtlarınız için size teşekürlerimi iletiyorum Allah Razı olsun :)
    Bu spora başlama hırsım inşallah yaşlanana kadar aynı başladığım günkü hırsımla aynı olacaktır :)

2. Berkay YAŞACAN

Berkay YAŞACAN Üye

Beğenileri:
    160
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rize
    Merhabalar hocam öncelikle spora salı ve perşembe cumartesi pazar gidebilirsiniz en mantıklı program bu olacaktır.
    Pro Gaineri en faydalı şekilde antremandan önce içebilirsin.
    İşin olması kilo kaybına yol açmaz.

3. Aykutsteinn

Aykutsteinn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Bende lise son sınıf öğrencisiyim bende çok yoğunum ve günümün çoğu okulda geçiyor haliyle kaliteli şeyler tüketemiyordum ama anladımki sağlam bişeyler yemezsem spora boşuna para harcıyor olacaktım ve yanıma yemek getirmeye başladım. Sandviç muz ceviz bulgur tavuk göğüsü ve daha fazlası. Tabiki bunları her gün getirmiyorum kendime yetecek kadar alıyorum sanada bunu yapmanı öneririm aksi takdirde beslenme yoksa hiçbir şey yoktur.

4. Gökhan Kocabıyık

Gökhan Kocabıyık Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Bilgisayar Programcısı
    Yer:
    İstanbul
    İlginiz için çok teşekür ederim görüşleri olan diğer arkadaşlardanda görüşleri bekliyorum :)

Sayfayı Paylaş