Kilo Almak ve Supplement Önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Royale tarafından 17 Mart 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Royale

Royale Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Herkese merhaba sayın hocalarım abilerim kardeşlerim benim kilo alma problemim var neden kaynaklandığı belli değil askerde doktora gittim check-up yapıldı hiçbir şekilde sağlık konusunda problemim olmadığı neden kilo alamadığım bulunamadı doktorum 30 yaşından sonra alırsın dedi fakat ben artık kilo almak istiyorum ve bunun için elimden geleni yapmak istiyorum sizden benim ricam engin bilginizle bana önerilerde bulunmanız sorularım şunlar ;
    Kilo : 48
    Boy : 1.72
    Büyük bir markette işçiyim 2 vardiya çalışıyorum 08.00-18.00 / 12.00-22.00 spor salonu evime uzak evde dambıl set alıp spor yapmaya başlamayı düşünüyorum kilo alma konusuna gelirsek supplementlerle kilo alabiliyorum bunu askerde Hardline Progainer kullanarak denedim 54 Kiloya kadar çıktım ama askerden sonra devam etmediğim için tekrar zayıfladım.
    Şimdi ben tekrar başlamak için bir supplement önerisi istiyorum Mega mass 4000 en iyisi biliyorum onu alıcaktım fakat yorumlarda aşırı şeker olduğunu okudum sağlık sorunu olur diye (Şeker hastalığı vs.) tereddüte düştüm araştırırken Optimum Serious Mass'ı buldum kalorisi daha fazla hangisini almalıyım veya başka bir öneriniz var mıdır?
    Ek olarak yanında aldığım gainer'a destek olucak diğer ürünleride önermenizi rica ediyorum yani bir kombinasyon şeklinde alıp kullanmak istiyorum.
    İyi veya Kötü bütün cevaplar için teşekkürlerimi sunuyorum herkese güzel günler diliyorum.

2. Royale

Royale Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Güncel

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş