Kilo almak ve Kondüsyon arttırmak (Fitness)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Emir_Korkmaz tarafından 4 Mart 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Emir_Korkmaz

Emir_Korkmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaş ben fitnessa başladım yaklaşık 3-4 hafta oluyo boyum 180-185 arası sanırım ve 70 kiloyum haftada 3 gün gidiyodum yarından itibaren (pazartesi) haftada dört gün gitmeye ve program ile çalışmaya başlıcam adaptasyon antremanım bitti ama kafamda şöyle bi' soru var şimdi koşu ve fitness nekadar doğru olur ben hem kondüsyon arttırmak hemde kilo almak istiyorum antremandan önce koşu bandında 5 dakika yürüp 10 dakika koşuyorum hız 11 veya 12 de oluyo ondan sonra antremana başlıyorum. Kafamda şöyle bişey oluştu nedense sanki kalıplı olan koşamaz gibi çünkü oraya gelen hiç kimse koşmuyo nerdeyse 1 kişi gördüm koşarken kadınlarda yürüyo bilginiz varmı bu konu hakkında vücut geliştirme ve kondüsyon arttırma kiloyla beraber

2. Emir_Korkmaz

Emir_Korkmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    güncel.

3. Sawtain

Sawtain Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    zonguldak
    çok bilgili olduğum bi konu değil ama şunu söyleyebilirim.
    kilo arttırıp aynı zamanda kondisyonunuzuda arttırabilirsiniz ama kilosu az olan ve kondisyon odaklı olan kişi sizden avantajlı olacağindan üstün gelecektir.
    aynı calisthenicsdeki gibi kilosu az olan daha rahat hareketler yapabiliyor ama burda bunu demek kilosu yuksek olan calisthenics yapamaz anlamina gelmiyor.
    bence ikisi bir yapılabilir pek bi eksisi olmaz

Emir_Korkmaz bunu beğendi.
  4. bthn_ylmz

bthn_ylmz Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ben bulkta da olsam 10 15 dakika kosu yapiyorum kondisyon icin hem daha cok acikip daha cok yememi sagliyor
    Sana tavsiyem bunu uygulayabilirsin

Ayriyeten her sabah strechin egzersizleri uyguluyorum en fazla 10 dakikada tum vucudumu strech ediyorum bu gayet kendini fit hissetmeni sagliyor bir vucut gelistirmeci bana gore her sabah uygulamali

Emir_Korkmaz bunu beğendi.
  5. Emir_Korkmaz

Emir_Korkmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Tamam sağolun tavsiyeleriniz için

Sayfayı Paylaş