Kilo Almak + Steroid

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bnadal tarafından 10 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. bnadal

bnadal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba.

24 yaşındayım. Forumu bir süredir takip ediyorum. Verilen tavsiyelere uyarak hafiften çalışmaya başladım. Bi dumbell seti aldım günde 5-10 dakika çalışıyorum. Akşamları da 10-15 dakika koşuyorum. Bulunduğum yer küçük, bulursam bir spon salonuna kaydolacağım (iyi hoca yoktur ama en azından aletler vardır)

Aslında sorunumun temeli zayıflık. Uzun boylu ve zayıfım. Yani solucan gibiyim Haliyle de bu kompleks yaratıyor. Günde 5 yumurta yemeye başladım. Toz aldım. Balık yağı da kullanıyorum.

Ama steroid leri duydum. Spor yapmaya sürekli devam edeceğim ama kısa vadede bunlar sayende biraz gelişme göstermek motive edecektir beni.

Forumun bu bölümünde de genelde sahte ilaçlar,vs. ile ilgili uyarılar var. Yani istediklerime tam ulaşamadım.

Bazı sorularım var, cevaplayabilirseniz sevinirim.

1) İğne vuramam. Hap şeklinde, eczanelerde bulabilir miyim?

2) Reçete isterler mi?

3) Fiyatları ne kadar?

4) Ne kadar sürede sonuç vermeye başlar.

5) Yazıldığı gibi sesi kalınlaştırır mı?

6) Kullanırken yapmam ve yapmamam konusunda ne tavsiye edersiniz?

Burda bazı resimlerini gördüğüm azmanlar gibi olmayı istemiyorum, onun yarısını da istemiyorum. Sadece güzel görünen bir vücut ve o vücudu ortaya çıkarmak için gereken sürede, motivasyonumu kaybetmemi sağlaması için hızlı bir destek. Sanırım steroid ler bunu verebilir. Riski var ama çok yoğun kullanmayacağım.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

(yanlış yere açmışım konuyu, diğerini silebiliriz)

2. CENTAUR

CENTAUR Guest

Steroidler kesinlikle size göre değil, sakın bulaşmayın, bunlar daha çok yarışmacılar veya çok iddialı hırslı, hayallerine ulaşmak için başka çaresi kalmayanlar için başvurulacak şeyler, fakat sizin hayallerinize ulaşmanız için başvurulacak tonlarca şey var, yani demek istediğim öncelikle 4-5 yıl her yönüyle titiz ve istikrarlı bir çalışmadan sonra hayallerinize ulaşamadıktan sonra belki şeytana uyup başvuracağınız bir alan steroidler oda makul minumum dozlarda, kaldıki sizin yarısını bile istemediğiniz vücutçuların başvurduğu şeyler bunlar yani pire için yorgan yakmaya gerek yok.

Steroidler yerine supplementler hususunda araştırma yapmanızı tavsiye edeceğim, bundan öncede beslenme programı gelir.

Selametle.

3. bnadal

bnadal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Korktuğum başıma geldi :)

İyi niyetinizi görebiliyorum. Ama son çare gerçekten bu. Lütfen sorularıma cevap verecek arkadaşlar yazsın.

4. lumbee

lumbee Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Danimarka & Istanbul
    bence başka şeylerden kork, mesela steroidlerin yan etkilerinden. benden sana tavsiye, güzel güzel antrenmanlarını yapıp, dengeli beslen. ayrıca steroid yerine supplementleri araştırmanı tavsiye ederim.
    kolay gelsin.

pasak bunu beğendi.
  5. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Bak güzel kardeşim;
    1)Çok zayıfım diyorsun ;sence steroidleri kaldırabilecekmisin ,Hiç sanmam
    2)Bu en kötüsü ağızdan hap olarak alıcam diyorsun ki en zararlı steroid alım şeklidir
    3)Sen hiç böbreklerinden karaciğerlerinden gelen ağrılardan dolayı oturup kalkamamayı yaşadınmı,yapma lütfen aklını başına topla,fazla fazla kaliteli kalori al.yemeği bol ye,toz almışsın onuda yemek aralarında iç.Bak o kadar yeni başlayanlar bölümü açıldı bir sürü program var.
    Bir sürü konu açıldı ,konuşuldu arama yap, bir tek ''steroid'' yaz bak neler çıkacak.
    En son glodtrapper'ın bır macerası oldu az daha spor hayatı bıtıyordu allahtan sanslıydı dertlesme bolumunda ac oku.
    Bunlarıda senın ıyılıgın ıcın soyledıgımı aklında bulundur.Bu site, salonlarda para kazanmak için 1 aylık adama steroıd öneren salon sahıplerının gıremeyecegı bır yer. ;)

Azi, pasak ve castorpollux bunu beğendi.
  6. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    niye supplement kullanmadan steroid kullanmak istiosn toz aldm demişsin ama onun etkisini bile beklemeden direk steroid diyosun.allahın sana emanet ettiği bu bedene saçma sapan işler yapıp emanete ihanet etme

Azi, pasak ve köpek kakası bunu beğendi.
  7. ozky

ozky Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Hadi diyelim steroid aldın.Tamam şişti vücudun,motive oldun.Ömür boyu steroid kullanacak değilsin ya,zamanı geldi bıraktın steroidi.O zaman ne olacak hiç düşündün mü?Vücudun fıs diye sönecek.Zayıflık yüzünden motive olamayan sen,şişik vücudunun sönmesiyle öncekinden daha büyük bir ruhsal sıkıntıya gireceksin.Sonra belki tekrar steroid kullanacaksın.Bu döngü de böyle devam edecek.O yüzden sana tavsiyem öncelikle aklını başına al.Olayın ciddiyetinin farkında değilsin çünkü.Sonra düzgün beslen,antrenmanını yap.Günde 5-10 dk çalışmakla olmaz.Yazılabiliyorsan salona yazıl yoksa Flexor'un hazırladığı evde çalışma programını uygula.Gerekirse gainer al,protein tozu al ama steroidlerden uzak dur.Saygılar.

Evde çalışma programı
    https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=10638

Programdaki hareketlerin yapılışları
    https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=10624

pasak bunu beğendi.
  8. roketsan

roketsan Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Bir Endokrin Sist. Hast. Uzmanına Danışmadan Hormon kullanmak Akıllı bir adamın yapacagı iş değildir. Google a girip Endokrin Sist. Hastalıkları diye aratırsan Uzun donemdeki zararlarını anlarsın. Bu arada uzun ve zayıf olmak kısa ve kalın olmakdan çok daha sağlıklıdır.

Azi, pasak ve Evcil_Vucutcu bunu beğendi.
  9. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Bnadal..
    aslında senin yeni başlayanlar gibi bir bölümde steroid kullanacağım ne tavsiye edersiniz yada prosedürü nedir şeklinde soru sormak yerine bütün bunları yaptım ama sonuç alamadım..hata nerde acaba..yada neleri yapmam lazım ki steroide gerek kalmasın şeklinde msj yazman gerekirdi..Senin istediğini tavsiye istemek gibi görmüyorum sen kararını vermişsin zaten ve yazılanlarıda beğenmeyeceksin muhtemelen..

insanların bu noktada seni doğru yönlendirmek için iyi niyetlerini gördün..ne mutluki karşına bu forum çıktı..Forumu şimdilik soru sormadan bir kitap gibi oku..eski konuları da incele..nerde hata yaptığını görecek ve gelişimine devam edeceksin..

Steroidler zararları yanında faydaları tercih edilemeyecek kadar hain maddelerdir..Zaten bu konu başlığında steroid tavsiyesi alamazsın..

Yeni başlayanlar forumunda da dilediğin kadar gelişimin için soru sor..
    Bir profesyonel olan Frank Mcgrath'in bir arkadaşıma tavsiyesi
    - Steroid kullanmadan onun artı etkilerini nasıl yakalarım..aldığı cevap şu :
    - Eat like a monster..yani canavar gibi hayna gibi ye..ve yan etkilerden kurtul..

Azi, ferdityson, pasak ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  10. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    düzeltme :
    olacaktı

11. bnadal

bnadal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Alacağım ilacı buldum: Anapolon.

Günde antreman olarak 5 dakikadan 15 dakikaya kadar çıktım. Normalde çok yiyen biri değilim, ama buradaki tavsiyelere uyarak yemek ayrımı yapmadan daha kaliteli besinler almaya ve daha fazla yemeye çalışıyorum. Ayrıca Perfect 3000 de kullanıyorum.

Şimdilik bir öğünde yediğim miktarı arttırdım, kısa bir süre sonra fazladan öğün de ekleyecem. Ayrıca antreman sürelerini de uzatıcam.

İki hafta bu şekilde ilerledikten sonra Anapolon almayı düşünüyorum. Umarım bulurum eczanelerden.

Yan etkilerini engellemek için ne yapmak gerekli. Bir de Universal Gain Fast adını çok duydum forumda, onu da alıp perfect 3000' le birlikte kullanabiliyor muyuz?

12. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Anapolon EN ZARARLI STEROIDTIR!
    Inanin Anapolon ismini duyunca cildirmak üzereyim! Kim sana bu ilaci tavsiye etti?!

Bu ilaci kullanirsan cok büyük hastaliklarla karsilasabilirsin! Anapolon zehirin ta kendisidir!

Steroidlerin Yanetkiler hakkinda e-kitabimizi oku! EN KISA ZAMANDA!

https://www.bodyforumtr.com/upload/Steroidlerin_Yan_Etkileri.pdf

Sagligini bukadar hice sayman kusura bakma ama Cok büyük bir aptalliktir.

Forumdaki üyelerden biri anapolon hakkinda sunlari demis;
    Anapolon steroidler arasinda en tehlikelisidir ve ayni zamanda kas degil su depolar vucuduna. Iyi Düsun

pasak bunu beğendi.
  13. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Bak bnadal;sen yine kulak asmayacaksın ama ben kendimden sana birşey anlatmak istiyorum.Ben bu spora 7 ay önce 64 kiloluk bi kemik torbası olarak başladım.Tabiki ilk başlarda güzel gelişimler aldım,ama nerden girdiyse kafama steroid girdi ve o zaman daha forumla tanışmamış bi cahildim.Buraya anapolon alcam 1.5 aylık sporcuyum diye yazmıştım,çok şükür bu yanlıştan forumdaki bilgili insanlar beni döndürdüler buyur linki

https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=9000&highlight=anapolon

Sonrasında zaman geçti tabiki az çok birşeyler öğrendim ama hala birşeyler kullanmak istiyordum.Sonra başka bi iğneli steroidle bi kür düşündüm sonra ondan da vazgeçtim.Zaman geçtikçe bilgilerim arttı.Supplemetler,dpğru beslenme ve antremanla ve forumdaki değerli arkadaşlar ve üyelerin de yardımıyla 7 ayda oldukça iyi vücut yaptım,avatarımdaki resim benim,o kadar da kötü olmamışım dimi :) Ben şimdi anapolon mu aldım ya da başka bişi mi?Ama bu forum olmasa alacaktım kafama göre.Şimdi Anapolona gelelim;

Anapolon vücutçular için uygun bi ilaç değildir,verdiği kilonun 4 te 3 ü yağ ve sudur,onlar da ilaç bırakınca hemen gider,eski haline dönersin.
    Anapolon en zararlı ilaçlardandır.Karaciğer,böbrek ve kalbe en zararlı ilaçlarda üst sıralardadır.Saç dökülmesi,jinekomasti(memelerin kız gibi büyümesi) riski büyüktür.Lütfen şu linki incele https://www.bodyforumtr.com/forum/viewtopic.php?t=3587 daha sonra da imzamdaki e-booka göz at.

Sen o körpe vücuduna en zararlı ilacı alırsan bak görürsün neler oluyor.Haa yan etki görmesen de 3-5 kilo su tutarsın o da ilaç bitince gider,afedersin ama bu durumda insan çok daha fazla g.t olmaz mı?Nedir bu steroid aşkı,üstelik daha salona bile gitmiyosun.Ev çalışmasıyla steroid mi kullanılır?Steroidler antremansız çok daha zararlıdır.Bu gibi sorular çoğaltılabilir,daha bu işin başında ve bilgilerin maalesef sığ.Lütfen forumu iyice bi araştır.Benim gibi bilgilen,yanlışlarından dön,unutma böyle saçma sapan ilaçlar almadan da hayalindeki vücuda kavuşabilirsin ;)

mma- bunu beğendi.
  14. CENTAUR

CENTAUR Guest

Anapolon kullanacağın en son steroid, bunu belkide bu forumda 3-5 bilgili kullanıcı veya görevli daha söyleyecek ve kimse iyi niyetini değiştirmeyecek, derler ya insan en büyük kötülüğü kendine yapar diye. Nasihati bırakıp soruna cevap vermek gerekirse evet perfect 3000 i anapolonla kullanabilirsin, yan etkiyi önlemek için önce bir sarılık aşısı ol, sağlam B ve C vitamini takviyeleri kullan, beslenmene de çok dikkat et, ölümüne ilaç kullanıyorsan bari ölümüne de antrenman yap (sakatlanmayacak kadar) ve iyi dinlen, ayrıca vakit ayırıp çok bilgi sahibi olmaya bak. Biz için meshele değil sen fare zehiri kullanacam yan etkilerini engellemek için ne yapmak gerekir diye sorsan biz yine cevap buluruz sana.

Selametle.

15. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    bnce arkadaş dalga geçiyor antremanları 5dakikadan 15 dakikaya çıkardm ne demek??

16. spidey

spidey Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    istanbul
    Cidden o konu benimde kafama takıldı. Şimdi sen 15 dk antreman yapıyosun ve anapolon almayımı düşünüyosun :? anapolonu kim kafana soktuysa hemen onu kafandan çıkart ve diğer üyelerinde dediği gibi beslenmeni düzene sok ve dinlenme süreninde yeterli olduğundan emin ol. Şu an steroidin sana vericeği zararlar sana getireceği fayladardan kat kat daha fazla. Sadece biraz sabırlı ol ve ilaçlardan uzak dur ;)

17. bnadal

bnadal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hevesimi kursağımda bıraktınız :( Ne güzel 2 ayda düzgün ve iyi kilolu bir vücudumuz olacaktı.

Her sene tatilde sezlonga gömülmeye bu sene son diye karar vermiştim. (denize girmek için ayağa kalkarsam malum vücut ortaya çıkıyor. ) Madem böyle 2 aya bi 12 ay daha ekleyip bunu bir dahaki yaza bırakalım. İnşallah o zamana kadar gelişme olur.

Ayrıca streoid konusunda cahillikle,vs. suçlanmışım. Kaç gündür 5-6 saat bulabildiğim tüm bilgileri inceliyorum. Bu konuda çoğu kişiden daha fazla bilgi sahibi oldum (onlar ilgilenmedikleri için öğrenme gereği duymamış olabilirler). Ama sanırım ben eşiği geçtim. Yani normalde kendinizi yanan bir eve atmazsınız ama içerde çocuğunuz varsa atarsınız. Eğer siz de hayatınızda beni 'ne olursa olsun kullanacağım bu streoidleri' şeklinde şeyler düşünmeye iten olaylar yaşamamışsanız bu istek size garip, cahilce,vs. gelebilir. Değil. Neyse zaten vazgeçtik bir süre.

Bi de kamburluk olayı var zaten. gerçi duruş bozukluğu galiba ,forumda okuduğum kadarıyla. dik durmak istersem duruyorum ama yine de omuzlarda iki tane yuvarlak kütle çıkıyor. Neyse bunu nasıl halledeceğimi forumdan öğrendim. Ters mekik, vs. yapıyorum. Şimdi artık en azından dik yürümek için kendimi kastığımda çok fazla yorulmuyorum bu sayede.

15 dakika olayı da kaizen tekniği. Günde 2 saat body yapacağım diye başlasaydım bu işe kesinlikle ne başlayabilirdim, ne de devam ettirebilirdim. Ama on gün önce filan birkaç dakikayla başladım. Bir-iki hareket yapıp bırakıyordum. Hergün süreyi birer dakika düzenli olarak arttırıyorum. Şu anda günde 15 dk. çalışıyorum ama 1-2 dk. çalışmışım gibi kolay ve basit geliyor. Yavaş yavaş artacak bu süre yani.

Şimdi siz doğal yolları kullan deyince gaza geldim 1,5 litre sütle 6 ölçü perfect 3000 ü içtim. Hergün böyle devam edeyim. Madem sorun olmuyor Universal Gain Fast' i de alayım onu da ekleyeyim.

Bir arkadaşın da 1 haftada 10 kg miydi,4 kg miydi yazdığı başlıktaki diyet programını da bir daha dikkatlice inceleyip uygulayacağım. Umarım ben de aynı sonucu olurum.

Başka tavsiyeleriniz de varsa alabilirim.

18. ONURSTC

ONURSTC Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    ben 23 yasıma kadar 48 kilo idim boyum 1.70 suanda 60 kgyum bu 12 kg 4 ayda aldım aslında bu sakıncalı ama senin gibi bende zayıf görünmek istemiordum günde en az 4 ögün yemek yiyodum + evde ağırlıklarla çalışıodum + kilo aldırıcı toz kullanıodum ve 60kg oldum yinede en az 65 70 kilo olmak istiodum eczaneye gittim ben kilo almak istiorum dedim bana sustanon ve primobolanmı ne ondan onerdi 1 tane sustanon yaptırdım bin pişman oldum eve geldim internette yan etkilere bakınca azım ucukladı bunun steroid oldugunu dahi bilmiodum bidada yanına yaklaşmadım(ayrıca 3 4 gün popomun üstüne oturamadım) sakın son çare diye gidip kendine o ilaçlara bağlama biraz daha gayret et.

19. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul

Bnadal;neyin peşindesin anlayabilmiş değilim :?: Ya gelip bize soru soruyosun bu uygun mu değil mi diye,biz de sana böyle yapacağına kendini ateşe at daha iyi diyoruz,madem bizi dinlemeyeceksin neden bize soru soruyorsun ki? Git al kullan kafana göre takıl,seni tutacak değiliz :)

Belli steroidler konusunda çok bilgi olduğun :lol: Plaj vücudu istiyorum diye Anapolon kullanacam demenden engin :!: steroid bilgin aşikar :lol: Fare zehiri kadar tehlikeli ve balon gibi şişiren,yağ bağlatan;ilac biter bitmez de bi kaç hafta içinde eski haline dönderen bi ilaç bu halen neden bu Anapolona takmışsın anlayabilmiş değilim. Burda çoğu arkadaştan iyi bildiğini söylemişsin steroidleri,burda sana yardımcı olmak isteyen insanlara ben sizden daha iyi biliyorum demişsin ya,bu olmadı işte.Yaa burdaki çoğu insan sen Daniel Duchane'nin günü geçmiş 20 yıl öncesinin kitabını okurken senin daha gitmeye çalıştığın yollardan dönüyordu bilmem anlatabildin mi? Biraz sert konuşmak zorunda kaldım ama yanlış anlama,kırılma darılma lütfen olur mu,Sen bu dediklerimi ilerde çok iyi anlayacaksın ve burdaki herkese hak vereceksin..

xtone bunu beğendi.
  20. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Despo gülüp geciyor :!: