Kilo almak isteyenler.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Ensar96 tarafından 22 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Ensar96

Ensar96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Bende sizlerden biriyim. Giydiğiniz şeyler size değil siz onlara yakışmıyorsunuz. Çırpı gibi bacaklar, cılız kollar şu an nefret ettiğimiz birkaç şeyden biri. Yeyip kilo alamıyoruz ve tozlara harcayacak paramızda yok. Çoğumuz belki öğrenciyiz ve protein tozu, gainer gibi şeyler alamıyor olabiliriz. Ama bunları kendimiz yapabiliriz ? Evet yapabiliriz şahsen ben yaptım ve bunları sizlerle paylaşmak istiyorum.
    Karışımımda hedeflediğim ve farkettiğim gelişmeler : Hacim + Kilo almak + Fit olmak
    Hepinizin hayalidir brad pit vücudu yada halk içinde plaj vücudu diye bildiğimiz şey. Çünkü hepimiz (ektolar) birer çöp adamız. Neyse gelelim konumuza :

Bahsettiğim gibi belki tozlara verecek paranız yok, güvenemiyorsunuzda. Ama kendiniz yapabilirsiniz ve en azından yan etkileri olmayacağını bilirsiniz.
    Gerekli olan şeyler : CocoPops (450gr) - Sinerama wmx (eczanelerde bulabilirsiniz) - Protifar (eczanelerde bulabilirsiniz)
    Şimdi malzemelerimizi tanıyalım :
    CocoPops : bildiğimiz üzere mısır gevreği. Ama mısır gevreği deyip geçtik hep. Bunun içinde 100 gramda 80 gram karbonhidrat var. Yani kilo almanıza çok yardımcı olacaktır. İstediğiniz kadarı (ben 3 kase yapıyorum) mixer ' de çekip toz haline getiriyorsunuz.
    Sinerama wmx : Keçiboynuzu aromalı kilo almaya destek olan bir ek besin olarak adlandırabiliriz. Bir eczacı tanıdığım vasıtasıyla elime geçmişti. Tadı gerçekten harika. Ve etkileri güzel. 100 gramında 83,6 gram karbonhidrat 7,38 gram protein var ve 354 kcal. Zaten toz halinde bulunuyor.
    Protifar : Saf protein tozumuz. Bir aroması bulunmuyor. Spora ilk başladığım zamanlar protein tozlarından korkardım. Bırakınca kaslar sarkıyor ediyor muhabbetinden dolayı. Bir arkadaşımla araştırırken doğal olarak bu malzemeyi bulduk. Eczanelerde kolaylıkla bulabilirsiniz. Tadı pek iç açıcı değil ama cocopops ve sinerama wmx ile birleşince güzel oluyor. 100 gramında 89 gram protein bulunmakta. Tamamen protein deposu diyebiliriz.

Evet arkadaşlar herşey hazırsa bunları göz kararı veya ağız tadınıza göre bir kutuda toplayıp tozlarımızı karıştırıyoruz. Ve buyrun size kilo alıp hacim yapabileceğiniz bir karışım. Öğrenci arkadaşlarımız için mükemmel bir karışım. Ben kullanıyorum. Abimde öyle. Spora bir süre ara verdim ve hastaydım. Abim bu süreçte devam etti. 4 ayda 6 kilo aldı ve vücut yapısında bir yağlanma söz konusu değil. Yan etki olarak hiçbişey görmedik.

Evet gelelim kutumuzdaki karışımda neler var (Benim yaptığım bütün kutu wmx - 200 gram cocopops - bir kutu protifar) : 497,9 gram karbonhidrat - 219,63 gram protein.

Evet arkadaşlar bu tozumuzu süt ile beraber karıştırıp ister içine bir kaşık bal isterseniz pekmez katarsanız daha güzel bir tadı olur.
    Düzenli kullanımda çok işe yarar. Toza para veremeyen arkadaşlar ve öğrenci arkadaşlarım için umarım yararlı olur. Kolay gelsin :)

Sinerama Wmx : Gıda takviyesi. Fiyatı 30 TL.
    İçindekiler :
    Keçiboynuzu Unu
    Tambuğday Unu
    Çavdar Unu
    Süt Tozu
    Yulaf Unu
    Tarçin

Protifar : Protein takviyesi gereken PEM, katabolik hastalıklar, düşük doğum ağırlıklı bebekler, iştahsızlık, gelişme geriliği, malabsorbsiyon-diyare, gebelik, emzirme, yanıklar, sepsis, ameliyat öncesi ve sonrasında, travma, karaciğer-böbrek hastalıklarında ve ayrıca sporcularda kullanılır. Düşük sodyum içeriği sayesinde sodyum kısıtlaması gereken durumlarda da kullanılabilir. Özellikler : Düşük sodyum içerir; bu sayede sodyum kısıtlaması gereken durumlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Kullanım : Hesaplanan miktarda Protifar?ı yeterli miktarda soğuk su içinde eritiniz. İçeceklere ve yiyeceklere ekleyiniz (akışkanlık açısından ideal çözünme oranı 10 gram için 100 ml sıvıdır). Sunum : 225 gramlık teneke kutuda toz formda sunulmaktadır. Fiyatı : 26 TL.

CocoPops : Gıda Takviyesi - Gevrek. Fiyatı 5,25 TL.

Son düzenleme: 22 Şubat 2014
  2. Ensar96

Ensar96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Güncel.

3. efekrotos

efekrotos Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Aslinda bakarsan o ilaclara bile guven olmuyor :(

GT-S5360 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

4. ismail1320

ismail1320 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    3
    kardeş sen bi 8-10 kilo al da bizde kullanırız belki :)

5. Ensar96

Ensar96 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yavaş yavaş toparlanmaya başladım, 1 aylık değişim sonucu ölçülerini yazıcam kullandığım tek şey yaptığım bu karışım :)

6. nihatcankoc

nihatcankoc Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    bugun bu profitardan bende aldım. Antrman sonrası 30gr meyva suyuyla içtim bakalım faydası olcak mı . Beslenmem gayet iyi protein tozu yerine bir miktar bunu kullancam

Sayfayı Paylaş