Kilo almak için?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve JagerTUR tarafından 25 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. JagerTUR

JagerTUR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle herkese merhaba benim bir sorunum var
    17 yaşındayım boyum 1.78 kilom 59

Ben 1 aydır fitnesse gidiyorum ve pek bir faydasını göremedim hocayla konuştuğumda kilo aldırıcı kullanmamı önerdi.

Bende çok kararsız kaldım yarın gidip almayı düşünüyorum ama ne kullanmalıyım ne gibi tavsiyelerde bulunursunuz hangi ürünü önerirsiniz yardımcı olursanız çok teşekkür ederim.

2. 8 GyM

8 GyM Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    53
    Ben böyle hocalara çok kızıyorum.Sana doğal beslenme hakkında daha çok bilgi vereceğine,hemen takviyelere yönlendiriyor.
    Bak kardeşim,Antrenmanını hakkıyla yapıyorsan ve bilinçli olarak besleniyorsan gerek yok kilo aldırıcılara falan.
    Beslenmeni gözden geçirmeni tavsiye ediyorum.Aynı şekilde antrenmanlarının da biraz sert olmasını istiyorum.
    Kendine Beslenme Günlüğü açmanı öneriyorum.Bu şekilde beslenmeni tartışabiliriz.
    BAŞARILAR...

3. JagerTUR

JagerTUR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle çok teşekkür ederim ama ben bazen günün belli saatlerinde öğün atlamak zorunda kalıyorum buda canımı çok sıkıyor eğer bir ürün önerebilirseniz benim içinde çok iyi olur bende doğal yoldan yanayım tabiki ama dediğim gibi öğün atlıyorum.

Sayfayı Paylaş