Kilo almak için hazırladıgım program

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve damdam1994 tarafından 7 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. damdam1994

damdam1994 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaslar kendime kilo almaya yönelik bi program hazırladım önerileriniz benim için önemli ancak öncelikle şunu söyliyim yağ oranını düşük tutmaya calıstım ama olsada zaten onada az cok ihtiyacım var diye düsünüyorum yani önemli degil 17 yasındayım 1.75 boyundayım kilom 56 ve 1 haftadır salona gidiyorum.. aşagıda yazıcagım listedeki karışımın içeriğinide önceden belirtiyim: büyük bi bardakta süt içine 10 adet bebe bisküvisi 1 tatlı kasıgı bal ve 10 tane fındık (bunu günde 3 kere alıcam) neyse uzattım programa geleyim..

sabah: 2-3 yumurta beyazı,lor peyniri,bal,biraz ekmek ve meyve suyu
    ara ögün: biraz kuruyemiş veya bi ufak kartonda süt
    okuldan cıktıgım gibi: yarım ekmek tavuk döner + meyve suyu
    ögle(eve gelir gelmez): 1 tabak makarna + biraz lor peyniri
    ara : hazırladıgım karışım (içerigini yukarda belirttim)
    sonra antremana gidiyorum
    antreman cıkısı: yine hazırladıgım karısım
    akşam : pilav+baklagil veya pilav+tavuk veya yine makarna +lor (degisiyo)
    ve yatmadan 20 25 dk önce: yine hazırladıgım karısım

amacım kilo almak ve sorum bu programla bunu basarabilir miyim ?

dipnot:internet üzerinden günlük kalori ihtiyacımı hesapladım 2.400 cıktı. ama yukarıdaki programın içerdigi kaloriyi bilmiyorum eger biri hesaplayabilirse bunun üzerindende sonuca varmaya calısabilirim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:19 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:15 ----------

arkadaslar flood yapmak istemiyorum ama yorumlarınız benim icin önemli, beklemekteyim.. yarın pek bakamıyıcam

Sayfayı Paylaş