Kilo almak, hacim kazanmak hk.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve locz- tarafından 30 Ekim 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. locz-

locz- Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Spora 1 aydır gidiyorum, geçmişten gelen de biraz deneyimim var. 19 yaşındayım. Boy, 1.77-178, kilo ise 68. 75-76 civarında bir kiloya çıkmak istiyorum, bu arada sırf yağ bağlamayıp hacim kazanmak istiyorum. Program konusunda aklıma çok soru takılıyor, onu bir kenara bırakayım. Kilo alacağım, takviye olarak hardline gainer öneriyorlar. Sizce alınmalı mı? Bu esnada başka takviye desteği alabilir miyim? Protein tozu vesayre, bir de bu takviyelere uygun bir antreman programı var mı? Gerçekten yardımcı olabilirseniz, çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

2. Taylan3

Taylan3 Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    boy kilon normal gainer gerek yok beslenme düzenini oluştur abur cubur yeme şeker az kullan gerksiz kalori alma yağlanmaz kas kütlesi yaparsın ilk 1-2 ay hızlı gelişceksin herhangi bir destek kullanmana gerek yok sonrasında gelişim yavaşlayınca alırsın desteği ztn yüksek kas kütlen yok.

3. locz-

locz- Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Anladım, teşekkür ederim. Yemek düzenime dikkat ediyorum, protein almaya da dikkat ediyorum. Fakat iş yeri yemeği ile pek olmuyor, arada götürebiliyorum. Fakat vücut için yeterli protein olmuyor, spor sonrası ve öncesi için kullanbileceğim takviye var mı? 250-300 arasında bütçem var.

Sayfayı Paylaş