Kilo Almak İstiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ExMaga tarafından 10 Şubat 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ExMaga

ExMaga Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba 15 yaşında bir gencim ve kilo almak istiyorum boyum 1.70 kilom ise 52 aslında çevremdekiler fiziğimi beğeniyor yani zayıfım diye kötü göstermiyor bazıları da fiziğin güzel ama 5 kilo daha alsan fena olmaz diyor ancak araştırdığımda 65 kilo ideal kilom olarak gözüküyor sizce de biraz fazla değil mi ?
    İnternet de gezerken 1 haftada 5 kilo alma diyeti ile karşılaştım aşağıda bağlantı noktasını görebilirsiniz.
    1 Haftada 5 Kilo Alma Diyeti:https://www.tgrthaber.com.tr/aktuel...nler-icin-kilo-alma-diyeti-diyetisyen-2619889
    Sizce bu program işe yarar mı ayrıca bana biraz maliyetli geldi ben bunları nasıl bulacağım ki sırf kuru yemiş kim bilir ne kadar eğer işe yarıyorsa bana birazcık daha uygun maliyetli bir hale getirebilir misiniz ? Ayrıca öğle yemeği bana biraz sıkıntı geliyor ben yemeğimi okulda yiyorum kantin de böyle şeyler yok elbette evde yapsam öğlene kadar zaten kötü olur bir öneriniz var mı acaba ?
    Ek Olarak:Ayrıca ben koşu ve basketbol gibi sporlara başlamayı düşünüyorum zaten zor kilo alıyorum bir de bunları yaparsam ben nasıl kilo alacağım ki düzgün bir fiziğim olsun istiyorum.

2. ExMaga

ExMaga Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Güncel Konu+ Lütfen İlgilenin

Sayfayı Paylaş