Kilo Almak İçin Kalori Arttırımı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve furkan kovucu tarafından 20 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. furkan kovucu

furkan kovucu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar ben bundan 2 bucuk ay oncesıne kadar cılız tıknaz sırık gıbı bırıydım boyum 187 kilom 67ydi.Besinleri araştırıp spora basladım karbonhıdrat tozu kullandım ne kadar kalorı almalıyım falan fılan hepsıne baktım destur dedım basladım.Fakat kafamda takılan bısrsey var kalorı ıhtıyacımızın ustune 300-400 kalorı ekleyerek yemek yersek kılo alırız diye duydum yanı oyle gordum yanı yedıgımızden bıraz fazla yıyıcez ben 2 bucuk ay boyunca gunluk kalorı ıhtıyacım 2300, 400 eklesek 2700 civarı bir kalori tuketmem gerekıyordu fakat ben sınırları zorladım bıraz fazla 2700 yerıne 4300 kalori tuketıyorum kullandıgım karbonhıdrat tozu harıc evet 2 bucuk aydır gunu gunune aksatman bu kadar suan kılom tok karnına 92 karın kası hıc calısmadıgım ıcın gobekte yaglanma halıyle oldu fakat hala kılomu az buluyorum kollarım nedense hala ince gibi geliyor bana sırt omuz boglesı bacak bolgesı ıyıce toplandı ama kollar bıraz moralımı bozuyor sizce doğru yoldamıyım suan zararı olurmu ılerde beyler

2. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Bu sirada agirlik calismasi ne kadar yaptin, ne asamaya geldin bilmiyoruz. O detaylari anlatmamissin.

187 boya gore 92kg cok, tabi cok derken kas kutlenin az oldugunu dusunuyorum. Belim yag bagladi demissin.

Karin kasi da calissaydin bu yaglanma olacakti hatta cok az fark yaratirdi.

Bacak karin gogus vs yag topladigi icin sana toparlandi gibi geliyor halbuki ic organlarinin etrafi yag kapli su an.

Zaten dogal beslenme ile kalori ihtiyacini fazlasiyla kapatiyormussun. Neden hala toz alip parani carcur ediyorsun.

Bundan sonra yapman gerek temiz ve kaliteli beslenmek. Bu konuda arastirma yapsan iyi olur.

Simdi bir yandan kas yapayim yag eritmek icinde kardiyo yapayim derken bacak antremanindan sonra kosacak dermanin kalmayacak.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. furkan kovucu

furkan kovucu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ben sağlıksız k,lo aldıgımı dusunmuyorum sadece abarttıgımı dusunuyorum yumurtamı peynırımı sutumu eksık etmem yedıklerım makarna pilav yağlı seyler hamburger cıps yemıyorum sonucta

sergen turaman bunu beğendi.
  4. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    Dostum istersen sadece brokoli ye kalorini aş gene kilo alırsın hamburger bağlı değil. Belli yaglandigina göreihtiyacın olan kaloriyi çok asmissin.beslenmenin bi gözden geçir ce porsiyonlari azalt

Sayfayı Paylaş