Kilo almadan büyümek?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve vixx tarafından 19 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Merhabalar 16 yaşında 183 boyunda 76 kiloda olan 4 aydır bu sporu yapan biriyim.İnternette %13 yağ oranım çıkıyor ne kadar doğrudur tabi tartışılır.Günlük kalori ihtiyacımda kilo alıp vermeden 2700 kalori çıkıyor.Ben toplam 2700 kalori 380 karb 140 protein 90 yağ alsam kolum falan büyüyebilir mi?

2. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Fikri olan var mı?

3. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Hacim=kütle/yoğunluk. Kasların yoğunluğu, yağdan yüksek. Aynı kiloda kalıp daha iri olmak istersen yağlanman lazım. Tercih edilir mi? Orası tartışılır. Ama şu var, kas miktarını arttırarak kilo alırsan aynı hacimde daha iri gözükebilirsin. Bir nevi ilizyon olur

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    O zaman birkaç ay clean bulk yapıp kendimi denemeyi düşünüyorum.Yorumunuz için teşekkürler.

5. ShreddedLion

ShreddedLion Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Genel olarak hacimlenmek doğru şeyleri yerine getirdiğinde olur. Fakat konu kolun büyümesine gelecek olursa gerçekten kendini çok iyi tanıman lazım. Öyle bir adele ki oldukça inatçıdır. Onun dışında hesaplarını iyi yap ve düzenli olarak devam et. Antrenmanı yapacaksın yemekte hakkını vereceksin. Yemeğini yiyeceksin antrenmanda hakkını vereceksin. Hepsi bu. Başarılar.

vixx bunu beğendi.
  6. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Başladığımda 88 kiloydum şimdi 75 76 gibiyim sadece belim küçüldü ve karnımdaki yağ büyük oranda gitti.Kolum hiç değişmedi başladığımdan beri 35cm artık büyütmek istiyorum kolu sanırım dediğinize göre aynı kiloda çok zor clean bulk yapayım o halde birkaç ay kendimi deniyim.

ShreddedLion bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş