Kilo Alma Sorunsalı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve LaWSuiT tarafından 12 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. LaWSuiT

LaWSuiT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar,

konuyu doğru yeremi açtım kararsız kaldım , umarım doğru bölüme açmışımdır.

yaş 28 boy 1.78 kilo olarak ta 47 seviyelerindeyim. gitmediğim doktor ve diyetisyen kalmadı, hepsi metabolizmamın hızlı çalıştığını söyledi.
    ne yaptıysam bir türlü kilo alamadım. şimdi önümüzdeki ay spor salonuna yazılmaya karar verdim.
    sağlıklı bir şekilde kilo alabilmem için neler önerebilirsiniz ? karbonhidrat tozlarını kullanmamı önerirmisiniz ?
    veya hangi markayı tercih etmemi önerirsiniz ? yardımlarınızı rica ediyorum, bu işten artık çok sıkıldım :)

2. eci

eci Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Gunluk beslenmenizde neler var ? Ne yiyorsunuzda kilo alamiyorsunuz ?

3. Mr X

Mr X Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    38
    Saglikli bir sekilde kilo almak istiyorsan helede bu sporda yeniysen supplari dusunme ilk 3 - 4 ay sporunu yap beslenmeni ayarla saglikli beslen kilo alirsin zaten herhangi bir saglik problemin yoksa forumu oku beslenme uzerine makaleler oku sen simdi karbonhidrat tozu kullanirsan ilk ayda buyuk ihtimal yag olarak alirsin kiloyu anlatabildimmi ? sabahlari yumurta yulaf ezmesi oglen ve aksam yemeklerinde kirmizi et tavuk balik ton baligi sebze pilav makarna yemekleri ara ogunlerde meyve kuruyemis yemeye calis antrenmandan once turk kahvesi bunlar sana 3 4 ay yeter ondan sonra gel arastir hangi suppu kullanmak istiyorum de cevaplayalim , bu kadar aceleci olma bu spor oyle bir spor degil sabir sporudur

4. LaWSuiT

LaWSuiT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Soyle belirteyim ; sabah ogle aksam ve yatmadan once olmak uzere 4 ogun yemek yiyorum. Gece yedigim yemek genelde makarna oluyor. Ogun aralari çikolata felan atistiriyorum. Bilmiyorum ama bu durum artik cok fazla canimi sikmaya basladi gercekten.

GT-N7100 cihazımdan gönderildi

5. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Daha çok yemek dışında. Daha çok yiyin. Kalori hesabı yapıp 3000 kalori yiyin. 2 hafta sonra kilo alımı başlamadıysa 3200, bundan 2 hafta sonra hala kilo alımı yoksa 3400. 2 haftada 1-1.5 kilo almaya başlayana kadar aldığınız kalori miktarını arttırın. Ara oğün, yemek saati değil, toplam günlük kalori miktarı önemli.

6. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    mideyi genisletmen lazim. mesela guzel bir makarna yap kendine.sevdigin tarzda olsun. buyuk bir porsyon ye,birazda kendini zorla. ustune bir de su ic. bunu bir sure yapinca miden genisler :D ayni sekilde bulgurda yiyebilirsin.o sisecegi icin belki daha etkili olur.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Sayfayı Paylaş