Kilo alma konusunda yardımınıza ihtiyacım var

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve APing tarafından 8 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. APing

APing Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle selamlar iyi forumlar herkese
    Başlıkta belirttiğim gibi kilo alamıyorum, evet kilo alma ile ilgili bir çok başlık mevcut forumda ama eklemek istediğim birkaç şey var. Kilomdan bahsedecek olursak
    51 kilo 175 16 yaşındayım kilom çoook düşük olduğunun farkındayım evet ortalama bi kız kilosu belki vardır belki yoktur.
    Bugün sabah kahvaltımı yaptım, Öğlen 2 hamburger menü yemek zorunda kaldım akşamında da köfte pilav yedim ve tartıldığımda gram oynama yoktu. Evet hemen etkisini göstermez ama yemek yedikten hemen sonra tartılınca hiç mi oynamaz? Az yiyen biri değilim ama evet belki de günlük kalorimden daha az alıyor olabilirim(hareketli bi gündeligim yok okuldan eve, evden okula evde dumbell kaldırıyorum sadece) Bağırsaklarimda kurt olma ihtimalide var sanırım. Ben şöyle düşünüyorum kurtlar yediğim besinleri yemeden ben kasa dönüştursem faydası olur mu acaba? Çok düz mantık olabilir :D Bu yüzden spora yazılmayı düşünüyorum ama benim esas sizden merak ettiğim bu yediğim şeyler nereye gidiyor. Buraya kadar olduysanız gerçekten teşekkür ederim. Her türlü tavsiyelerinizi bekliyorum.

2. Omeg4

Omeg4 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Sabah aç karnına haftada 1 tartıl. Çok fazla etkene bağlı olarak vücut su tutabilir kısa vadede yanıltıcı rakamlar çıkabilir. Sporsuz sağlıksız beslenerek yağ olarak aldığın kilolar seni daha kötü bir görünüme sokar.

3. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    en azından 18 e kadar bekle ağırlık antrenmanın için
    bu arada spor yap ama yüzme basket gibi şeyler olsun
    kiloya gelince takma 25 ine gelince göbeğin bile çıkacak ister istemez
    steroid vs kullanmadan da saglam kas kütlesi kazanılmaz hepsi yalan dolan, ağırlık çalıştım kas yaptım bilmem ne. tabi alırsın ama sporu bırakınca bu yaşlarda çoğunu geri verirsin.
    18 yaşta başlarsın ağırlığa, şuan düzenli beslen sağlıklı ve dengeli olsun her şeyden ye
    spor yaparak o hayal ettiğin vücutlu güçlü kuvvetli adamlar gibi olamazsın. genetiğinde ne varsa osun bunu kafana oturt sonra spora yönel hayal kırıklığı olmasın
    anca steroid vurursan bir şey olur ama o da zehirden farksız. gümlersin bi yerde çok var ciğeri testisi eline alan tanıdıgım

4. tacettin ark

tacettin ark Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    iştahın çok az yağlı hamburger ile olmaz sen yediğini zannediyorsun bir ekre 62/2 yi unut en fazla haftada 1 kere gece geç saatlere kadar alkol sigara playstatıon olmaz tv watsaap vakit geçirme erken yat erken kalk akşamları spor yap ama muhakka üstüne yemek ye pilat tavuk tonton balığı vb şeklinde güzel kalorili karışımlar var onlardan yap sabah erken kalkıp sıkı kahfaltı yaparsan öğlene de acıkırsın sabahları bol zeytin ye zeytinyağı ye tahin oranı fazla olan tahin bekmez karışımı yap akşam boza iç asla pes etme ara öğün yap sporu bırakma kendini yemek için zorla bol kalorili ye hamburg ile werder bremen ile olmaz bu iş pilav makarya çok ye sulu yemek ye ekmek ban 2 tabak ye baharat kullan vesaire

Sayfayı Paylaş