Kilo Alma Hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Süheyl Salih tarafından 18 Mart 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Süheyl Salih

Süheyl Salih Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle Selamun Aleykum yaklaşık 2 haftadır düzenli beslenmeye ve spor yapmaya başladım kendime birde TR Power marka 4.5 kg Karbonhidrat tozu aldım ama gördüğüm yorumlarda ürün hakkında çoğunlukla olumsuz yorumlar vardı ama yinede aldım. Her neyse günlük kalori ihtiyacımı filan ölçtüm kilomu korumam için günlük gereken 2600 kalori filan diyordu ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum neyse 59.8 kg ile başladım 4 Mart tarihinde düzenli beslendim tozumu filan içtim 11 Mart sabahı aç karına tartıldım 60.8 çıktım 1 kg aldım internette gördüğüm yorumlarda işte 2 hafta 3 kilo filan aldım diyenler oluyordu az aldığımı düşündüm neyse bir hafta içinde yine aynı şekilde beslendim biraz arttırdım yememi bu sefer 61.0 kg çıktım 200 gram aldım şaşırdım nedenininde anlamadım sizce aldığım kilolar iyimi yetersizmi ?

3 Öğün yemek dışında günlük aldığım besinler kalori değerleri ne kadar doğru bilmiyorum bir internet adresinden buldum.
    Sizce yeterlimi yoksa arttıramlıyım besin önerisi yapabilecek olanlar var ise yardımcı olurlar ise sevinirim haftada 4 antrenman yapıyorum
    4 Fındık : 50 Kalori
    4 Badem : 48 Kalori
    4 Ceviz : 130.66 Kalori
    Bir Avuç Kuru Üzüm : 46 Kalori
    4 Kuru Kayısı : 100 Kalori
    3 Tatlı Kaşığı Fıstık Ezmesi : 106 Kalori
    50 Adet Fıstık : 567,5 Kalori
    1 Muz : 146 Kalori
    Karbonhidrat Tozu : 1705 Kalori

Son düzenleme: 18 Mart 2017

Sayfayı Paylaş