Kilo alimi ile ilgili sorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Frightos tarafından 29 Mart 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Frightos

Frightos Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Herkese hayırlı geceler arkadaslar ve hocalarim ustalarım bir konudan muzdaribim lütfen engin tecrubelerinizle bana yardimci olun.
    Spora 20 gün once basladim yegane hedefim kilo alip hacim kazanmak .173 boy 59.8 tartildim .hocanin dedigi ve benim baslamadan once forumu uzun uzun okumam dahilinde herkesin bildiği uzere yiceksin yiceksin taktiğiyle beslenmeme elimden geldigince onem göstermeye calisiyorum. ama kusursuz degil yalan yok çalışıyorum ve elimden geldigince onceye göre ozen gosteriyorum. ve bu tartiya yansidi cok sukur suan 63 kg geliyorum tartida .iste merak ettiğim şeyse ben naptigimi nasil yaptığımı bilmiyorum ama şükür ki kilo almaya basladim .makro mikro suan icin bunlari saymayi falan ne yapacak tecrübem ne zamanim ne luxum var ben simdi 5 6 gun güzelce beslenip bir gün yetersiz beslenme yaparsam veya birgun birgunu tutmassa bu aldigim kilolar ayni hizla gerimi gider :( ? Bu kafama cok takiliyor.

Sayfayı Paylaş