kilo alarak vücut yapmak istiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mert0510 tarafından 1 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mert0510

mert0510 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yaşım 20 boyum 1,86 kilom 58-60 kg arası değişiyor.
    yukarıda verdiğim bilgilerden de anlaşılacağı gibi boyuma göre çok cılız bir yapım var. daha önce kilo almak istedim ancak hiç alamadım max çıkabildiğim kilo 61 ancak ne kdr düzenli beslenmeye çalışsam da aldığım kiloyu kısa zamanda geri verdim.şu anda 58 kg'ım zaman içerisinde boyum uzadı ancak kilom hep sabit kaldı. bir deri bir kemik deyiminin canlı örneğiyim. amacım hem düzgün ve kaslı hemde boyumla uyumlu bir kilom olsun. anlayacağınız evde çalışarak vücut yapmak istiyorum yardımlarınızı bekliyorum. ancak konuya çok yakın olmadığım için lütfen açıklamaktan üşenmeyin. şimdiden çok teşekkür ederim.
    not: evde kapı barfiks aleti mevcut. onun dışında dambıl seti almayı düşünüyorumdumbelllls.

2. FATEMA

FATEMA Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    öğrenci
    Merhaba öncelikle senin kilonu 60 dan saysak bile boyunla arada 26 kilo fark var bu çok fazla benim farkım 15 ve baya zayıfım bi yanlışlık yok değilmi 60 kilo 186 boy.Daha önce diyetisyene gittim kan tahlili yaptılarmı yani herhangi bi sağlık problemi olabilirmi eğer yoksa sporlar alabilirsin inşallah bu arada maaşallah boyda fenaymış.Sorun içinse günde 120 gr protein ve bol kalori,karbonhidrat almalısın.

Sayfayı Paylaş