Kilo alamiyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve hariki tarafından 13 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hariki

hariki Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Esenyurt, İstanbul
    Merhaba forumda yeniyim oncelikle ben 3.5 aydir spora gidiyorum boyum 176 kilom basladigimda 62 di ben ikinci ayim biterden kendime mass gainer 3 kg aldim hoca tavsiyesiyle kilo alma icin onu antremandan once iki olcek 300 gr sut ile iciyorum gelincede ayni sekil yapiyorum araya ramazan girdigi icin bi faydasini alamadim 60 kgye dustum suanda ise kilom 61 kg zor geliyor pazarci oldugum icin aksam 21:30-22:00 gibi geliyorum anca yetisip antreman yapiyorum ac karnina yaptigim icinmi bi faydasi olmuyor bana biraz bilgi verirmisiniz bu arada basladigimda kol 27cm di 31 oldu gogus 83 cmdi 90 oldu omuz 100 du 105 oldu bana biraz fikir verirmisiniz

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Bende 52 kilodan 65.5 kiloya çıktım gainer felan kullanmadım halada kilo almaya devam ediyorum sana şunu söyleyebilirim.Düzenli bir beslenmen yoksa yemek yiyemiosan gainerlar bir işe yaramaz.Bu bütün supplementler için geçerli.Şahsen ben gainer kullanmayı önermiyorum onun yerine kendime güzel bir ziyafet çekerim daha faydalı çünkü gainerlardaki karbonhidratın %70 i şeker.Savaş Cebeci'de gainerkar için protein tozunun içine koy toz şekeri al sana gainer diyodu :D.Yani güzel beslenmezsen gainerin faydası olmaz.Ayrıca aç karnına ant. yapma ant. 30dk önce 1 muz ye yeteli enerjiyi verir sana.
    Başarılar :)

3. hariki

hariki Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    Esenyurt, İstanbul
    Bende anladim oyle oldugunu o yuzden duzenli yemek yedigim zamanlarda iciyorum gaineri

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Mümkün olduğunca beslenme düzenini kaçırma max. fayda için :)

Sayfayı Paylaş