Kilo Alamıyorum..

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve BrutalMuayThai tarafından 15 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BrutalMuayThai

BrutalMuayThai Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Selam, arkadaşlar ben çok zayıfım 19 yaşındayım, 60 kilo kadar varım ancak çok ince zayıf duruyorum. bileklerim aşırı ince kendimi çok güçsüz hissediyorum. Size bir takım sorularım olacak. Ne yapmam gerek neler yemeliyim neleri yememeliyim. Vucüt çalışmalımıyım yoksa çalışmamalımıyım aklımda milyonlarca soru var. Ancak size şunu söyleyeyim beni her görenin çok zayıfsın demesinden bıktım artık. 60 kilo 1.78 boy. Yorumlarınızı bekliyorum.

2. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    forumda bunla ilgili sayısız konu var ama yinede belki faydası olur diye özet geçeyim

patates haşlama
    makarna
    pirin pilavı
    bulgur pilavı
    bunları yemek ilk önceliğin olmazsa olmazın olsun

et
    tavuk
    balık
    süt
    yumurta
    peynir
    bunlarda 2. önceliklerin olsun 1 i 2 den hep daha çok ye kilo alamıyorum diye birşey yok

BrutalMuayThai bunu beğendi.
  3. oguzhaan

oguzhaan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu konuda yardımcı olmak isterım kardesım sana benim de sıkıntım kiloydu görenler çok sıska demezdi çünkü üst kısmım kiloma göre iyi durumda ama uzun süre sonunda yeni bi yola girdim ve diyetimden oldukça memnunum kısa sürede güzel ilerleme katettim. Yani öyle üstün körü değil daha sistematik istiyosan bana özelden ulaşabilirsin. Bol bol pirinç ye :D bol bol et ye süt ye yumurta ye kilo alcılara da bakma bu işi sistemli söylesinler sen de harfiyen uy o zaman bu işlerde bişeyler oluyo.

BrutalMuayThai bunu beğendi.
  4. BrutalMuayThai

BrutalMuayThai Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekkürler deneyeceğim.

Sayfayı Paylaş