Kilo alamıyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve PartyzaN tarafından 10 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. PartyzaN

PartyzaN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar uzatmadan direk konuya gireceğim.
    Yaşım 17 , boy 1,70 kilo 55 yıllardır 55-54 kilo arasındayım kilo alamıyorum . Her ne kadar yediklerime dikkat etsemde 1-2 ay sonunda tartıya çıktığımda aynı kilomu görüyorum . Spora 3 hafta önce başladım. Uykumu alıyorum 8-10 saat arası uyuyorum uyanır uyanmaz kahvaltı yapıyorum . Kahvaltıda yumurta reçel pekmek gibi besinler tüketiyorum .Öğle yemeğininde genelde et yiyorum . Akşam yemeğinde ise yine et ve sebze tüketiyorum . Öğün aralarında kuru üzüm ve fındık yiyorum. Her yemek sonrası 5-10 dakika sonra bir bardağa süt ve pekmez koyup karıştırıp içiyorum. Ama hala kilomda bir değişiklik yok . Kilo almak için protein tozu alacağım .Bu protein tozları kilo almamda bana yardımcı olur mu ? 5000 gr protein tozu ile ne kadar kilo alabilirim ?

2. EvenYou

EvenYou Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok yediğini sanıyordun bende öyle sanıyordum yiyorum yiyorum 3-4 öğün tıkınıp kilo alıyorum diyordum. 6 öğün ye bol bol ye ağzın boş durmasın mesela oyun oynuyorsun ders çalışıyorsun lol falan oynarken dur ağzına bir şeyler at kilo alabilirsin ama yağ olarak sanırsam :)

3. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Protein tozu kilo aldırmaz, Gainer aldırır. Gainer almayacaksanız, yediğiniz karbonhidrat ve şeker miktarını en az 2-3 katına çıkarmalısın, çok yüksek kalorili beslenmelisin, normal bir diyet gibi geldi bana yazdıkların, bu şekilde kilo alman mümkün değil. Ve yapabiliyorsan ağırlık çalışıp kas oranını artırmalısın

4. Eti

Eti Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    bayburt
    Sürekli yemek kilo aldırmaz Saatli yemelisiniz Her 2-3 Saatte Bir yemelisiniz Mideniz Bos kalmamalı Supplement olmadanda Kilo alınıyor.Neden direk böyle hemen toz almaya adapte olmuşsunuz ? düzgün kaliteli karbonhidrat ,Proteinli besinler ilede kilo alabilirsiniz Spor ile birlikte.Ayrıca Tartı ile işiniz Olmasın bu günden itibaren tartıya çıkmayın 5-6 ay sonra veyahut 1 yıl sonra tartıya Çıkın her gun tartıya çıkmak Piskolojik olarak istediğiniz şeyi vermezse motivasyon cok fazla düşer hem spor hem de günlük hayatta.Yasınız küçük zaten sabır ile olmayacak bir şey yok
    Doğru Beslenme
    Dogru çalışma
    Azim
    Sabır
    Bitti

Beni Sıcacık Şefkati ile Kollarına alan, ihaneti Yalanı Tattırmayan Tek Aşkım Spor.

Sayfayı Paylaş