Kilo Alamıyorum Ama...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Xealia tarafından 5 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Xealia

Xealia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba abilerim ben vücut geliştirmeyle uğraşan bir kardeşinizim. Benim sorunum kilo alamıyorum ama ağırlıklar sürekli artıyor. Örnek vermek gerekirse mesela bench press haraketinde 73 kiloyken 30 kilo 10 tekrar yapıyorum bundan 3 hafta sonra ise 50 kilo 10 tekrar yapıyorum ama kilom hala 73 bunedemek oluyor beslenmeme dikkat ediyorum özellikle protein alımıma?

2. tacettin ark

tacettin ark Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    ÇOK SIKI KAHVALTI YAPMALISIN tahin pekmez karışımı ve zeytin ile zeytinyağı boş almalısın peynir süt yoğurt et ihmal etme spordan önce karbonhidrat sonra mutlaka protein ağırlıklı beslenme akşami iyi istirahat iştah açık olmalı bol kalori alınmalı tc inetrnet alkol sigara uzak dur erken yat erken kalk kalorilerini hesapla harcaduğından çok daha fazla almalısın kaloriyi karşımlar yap gece yatmadan ye öğün artır abur cubur boş beslenme tost ile poğaça ile olamz sen yediğini zannediyorsun sadece ama yemiyorsun pilav tavuk bol ye ayran yoğurt süt tüket

3. Xealia

Xealia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Beslenmede sorun olacağını düşünmüyorum çünkü sorun olsaydı kilolar artmak yerine azalmazmıydı?

4. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    metabolik hızın + günlük harcadığın ekstra kalorinin üzerine 500 kcal koy kilo almaya başlarsın. Mesela vücudun 2500 kcal ile çalışıyor 1000 kcal de spor yaptın 3500 kalori sen 4000-4500 kalorilik yersen başlarsın kilo almaya bu işin matematiği bu, sayarak yemek ye

5. ısıda

ısıda Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Vücudun hareketi yapmaya adapte oluyor bide kilo almadığını nerden biliyorsun belki yarım kilo kas eklemişsindir 3haftada yarim kiloda yağ yakmışsındır sen günlük ihtiyacın olan kalorinin %10 fazlasını al yeterli protenide al tamamdır çok takma kafaya kiloyu öyle hemen olacak işler değil bunlar

Sayfayı Paylaş