kilo alamıyorum ama yağlanıyorum ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mehmet güneş tarafından 21 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mehmet güneş

mehmet güneş Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar 2 senedir bu işi yapıyorum 57 kilo ile başladım 82 kiloya çıktım ardından yağlanınca 72 ye kadar düştüm . şuan günlük ortalama 3000 kalori alıyorum amakilo alamıyorum yalnız bel bölgemde haifiten yağlanma oluyor vucudum da hacimlenmeye başladı ama kilom halen 72 yardımcı olursanız sevinirim

2. SinirHastasıyım

SinirHastasıyım Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Vucudun hacimleniyosa kiloya takma degisken bir seydir wc ye cikarsin su atarsin kilon azalir veya artar degisken bir sey vucuduna aynada bak hacimleniyosan devam et narul birisi illaki yaglanir zaten ama fazla oluyosa yemek duzenini gozden gecir veya antrenmanini.

mehmet güneş bunu beğendi.
  3. mehmet güneş

mehmet güneş Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkür ederim bir de ben çalıştığım zaman bende yanma olmuyor ama kan pompalandığını derin nefes alıp vermede fark edebiliyorum ve çalıştığım bölge şişiyor bu şekilde gelişme yaşayabilirmimyim son 1 senedir yanma olmuyo desem yeridir

4. SinirHastasıyım

SinirHastasıyım Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Tabikide kaslarini hissediyosan kan gidiyor ve yaniyorsa dogru yoldasin demektir.

5. komandoengın47

komandoengın47 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    En net kilonu sabah uykudan kalkarken aç karnına ve içinde yemek yokken kendini tartarsan doğru kilonu bulabilirsin.:)

Sayfayı Paylaş