Kilo alamıyorum çok zayıfım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve norev tarafından 6 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. norev

norev Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yaşım 17 . Yıllardır zayıfım boyum şuan 184 kilom ise 54 . Alamadığım gibi veriyorum üstelik 60 kiloyu görmüştüm fakat geri 54 kiloya düşmüşüm . Normalde iyi yerim okulda filan yarım ekmekten büyük ekmek yerim ve yemek seçmem . Hastaneye gittim tahlil de verdim bağırsağımda parazit yok . Protein tozuna ve benzeri ürünlere ise ailem izin vermiyor. Bana önerebileceğiniz bir yol var mı ?

2. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    yapman gereken karbonhidrata sarılman hatta yağada 184 e 54 harbiden zayıf bak internetten karbonhidratı yüksek herşeyi fazla fazla tüketmeye çalış proteinide kas gelişiminin daha iyi olması bakımından öğün sayını arttır 6 öğün ye mesela günde

3. the admiral

the admiral Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    zayıf kardeşlerimizin en büyük derdi " bi oturuşta bir ekmek yiyorum v.s" sen istediğin kadar beyaz ekmek ye dahada zayıflarsın,zaten metabolizman hızlı bide böyle besin değeri düşük ürünler yersen vücudun bunları yakmak için ekstradan enerji harcıycak, sana tavsiyem beyaz ekmeği olabildiğince bırak, önemli olan öz şeyler yemen kuruyemiş gibi, mercimek gibi, bulgur pilavı,tavuk eti, muz , yulaf ezmesi ve , lor bunları düzenli yemeni öneririm

Calyente bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş