Kilo alıyorum ama bir sıkıntı var?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve aronfabia tarafından 22 Nisan 2022 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. aronfabia

aronfabia Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    1.75 boyum 74 Kg yağlı bir vücudum vardı tekrar başladım Tertemiz besleniyorum yulaf , tavuk , yumurta , salata , yeşillik günlük böyle hep. 76 kgye çıktım 4-5 günde. Göbekte çıkıyor kiloda alıyorum şimdi bu iyi mi kötü mü nasıl bi yol izlemem lazım? göbek çıkmaya başlayınca motivasyon düşüyor tamamen.

Ayriyetten beni böyle görenler eskiden 110kydim. 74 kgye kadar düştüm şimdi temiz besleniyorum tekrar kilo alıyorum. Ve bana eskisi gibi şişman olacaksın diyorlar eski haline döneceksin diyorlar bu durum da motivasyonumu alt üst ediyor nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Gerçekten böyle olur mu? Çok şişmandım çünkü. gök göbek önde gidiyordum şimdi hala yağlı bir göbeğim var temiz kilo alıyorum fakat göbek çıkıyor kilomda artıyor. 1 yıllık spor geçmişim var. Tekrardan yeni başladım haftanın 3 günü full body yapıyorum vücut alışsın diye. Eski halimi ve şuanki halimi ekledim şuan güncel kg 76.

[​IMG] [​IMG]

2. hermit

hermit Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Göbek çıkmaya başlıyorsa yağlanıyorsunuz demektir. Bu durumda aldığınız kaloriyi düşürmeniz gerekir.

Skinnyfat bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş