Kilo alırken yağlandım ne yapmalıyım ? Yardım lütfen

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve AlpKK tarafından 24 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. AlpKK

AlpKK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar ben hardline pro gainer kullanarak ve menshealth teki kilo alma programını 1 e 1 uygulayarak 2 ayda 59 kilodan 67 kiloya çıktım şuan kilom 67 boyum 1.76 omuzlarım kollarım ve göğüslerim genişledi ancak karın bölgemde yağlanma oldu tişört giyerken falan çok çirkin duruyo.Hala kilo almak istiyorum şöyle bi 70-72 olmak istiyorum ancak göbek bölgemide yakmak istiyorum.Sizce ne yapmalıyım gaineri bırakmalımıyım ? Protein tozunamı yönelmeyeliyim ?

Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim herkesin tavsiyesini aşırı derecede dikkatte alacağım.

2. Kadir Arslan

Kadir Arslan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Hemşire
    kardesim bende kılo almak istiyorum hardline 5 kg luk alamayı dusunuyorum spora başlayalı 4- 5 gun oldu beslenme duzenimi oturtuyorum suan 1 ay sonra hardline pro garnier 5 kg luk alcam 1.82 boy kilo 56.5 işe yarar mı tavsiyelerın nasıl kaç gun surdu bi kutu nasıl aldın porsiyon olarak ?

3. hasan.akaa

hasan.akaa Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Kesinlikle tvsiye etmem çabuk kilo aldırıyor ancak içindeki şeker miktarı çok fazla hem yag yapıyo hem sırt ve göğüs bölgesinde sivilce çıkarıyor.200lirq ona verene kadar günlük yediğiniz öğünün üzerine bi 500kalori daha alırsınız temizinden
    --- Mesaj birleştirildi, 25 Şubat 2017 ---
    Ek olarak: günde iki öğün şeklinde alıyosun spordan önce ve sonra ortalama 28gün sürüyor ölçeğini tam doldurursan

4. ForeverYoung

ForeverYoung Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Tek başına göbek bölgesini yakmak pek mümkün değil. Zaten yağ yakımına başladığın vakit elbet sıra oraya da gelecektir. Benim tavsiyem gainer'ı bırakman ya da daha az kullanmam yönünde, belli ki şu zamana kadar aldığın kiloların bir kısmı karın bölgende toplanmış. Biraz hacim ve biraz kilo için kreatin kullanabilirsin kullanmıyorsan, bir kaç kilo su tuttuğunu için (tabi kişiye göre de değişebilir) hem hacmin biraz artar hem de kilon. Kas alarak kilo alman gainer'e göre daha uzun sürse de sonucu çok daha iyi olur. Ben olsam ilk olarak protein tozu yerine kreatine yönelirdim. Hem fiyatı uygun hem de çok gidiyor.

Sayfayı Paylaş