kick Box yazıldım Yardım !!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ProReiz tarafından 17 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Valla en iyisini ben yapıyorum sanırım :)
    Kimse ile kavga etmiyorum, dereceleri olan bir dövüşçü olmama rağmen. Ama zaten üstümde katlanabilir çelik jop, elektro şok tabancısı vs.. ile gezerim hep. Bunlarsız asla dışarı çıkmam. Çünkü sokağın size ne getireceğini asla bilemezsiniz. İnsanlar mert değil.
    Ama karşımda sadece yumrukları ile tekmeleri ile dövüşen birisine de bunları asla kullanmam. Sadece bıçak çekmeye çalışırlarsa, ya da silah çekmeye çalışırlarsa, elektro şoku devreye sokarım.

En güzeli dövüşmemek. Ama dövüşe hazırsanız, sokağa da hazır olun. Yani, sokak döğüşünün parametreleri çok geniştir. Neyle karşılacağınızı, karşınızdakilerin size neyle saldıracağını asla tahmin edemezsiniz. Bu yüzden, illa gözüm kararır dövüşürüm diyorsanız, alternatif aletleriniz olsun.

Benim aldığım elektro şok, yaklaşık 3-4 metreye kadar etkili. Doğrudan bayıltıyor.

Ama dediğim gibi, en güzeli boşverin gitsin. Ben açıkçası, kız arkadaşıma taciz olmadıkça, kimse ile kavga etmem. İnsanlar bana isterse korkak desin, hiç umrum değil.

Bilmem bunu beğendi.
  2. Paşa99

Paşa99 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    18
    İşte bu kadar. En doğrusunu yapıyorsun :)

3. FitnessMerdo

FitnessMerdo Üye

Beğenileri:
    158
    Ödül Puanları:
    43
    Karakolluk olcaksamda başım belaya girceksede allta kalmam hele kötü insanlara hiç boyun eymem şansımada polis geçmedi bıçak çekmediler

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Forum Kuralları Madde-25'e aykırı başlık!

25- Kavga önerisi istemeyin, öneride bulunmayın! Kavga etmek,dövüşmek,tehdit etmek,tabanca,silah,bıçak vb konuları içeren , bu konularda tavsiye isteyen, tasviye veren, özendiren mesaj ve konuların paylaşılması yasaktır.​
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş