Kendini Herkül Sanan adam :/

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve xlygan tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 27 üye.
  1. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    vala böyle adamların haketiği tek bi yanıt var oda "sanane lan" demek ;)

SEZER YZL ve xlygan bunu beğendi.
  2. Bench Press

Bench Press Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Özel güvenlik görevlisi
    Yer:
    İstanbul
    Bazıları kendinden güçsüzleri görünce keyif alır. Bunlar genelde ezik insanlardır. Keşke 'senin gibi bir Herkül olabilmek için ne yapmalıyım' deseydin alaycı bir şekilde.

xlygan bunu beğendi.
  3. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    benım basıma gelecegını hıc dusunmezdım cunku yapı olarak ırı bırıyımdır ve normaldende cok gucluyumdur hep agır calısma taraftarı bırıyımdır dun bıceps ant vardı barbell curl yaparken bı adam geldı yanıma gırdıgım agırlıgın afıf oldugunu bneım bu agırlıkta bıle hareketı bozdugumu benden vucutcu olmıycanı falan soyledı o an orda honk dıye kaldım cunku bu tur bır bakıs acısını hayatımda ılk kez gormustum ama yınede kendıme hakım oldum ve adama tesekkur ederek ordan uzaklastım bu arada adam bunu bana soyledıgınde 60kg barbell curlda hafıf ceatıng yapıyordum

ben letseve katılıyorum bencede boyle adamlara tek bır sey denebılır sanane lan cunku bunu hakedıyorlar

letsev ve xlygan bunu beğendi.
  4. xlygan

xlygan Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Bench aslında öylelerine söylenecek çok laf var,hatta çıkışta gidip konuşacağım falan dedim ama benden büyük olan kuzenim zaten son günün gidiyorsun boşver deyince boşverdim...

5. _reckless

_reckless Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    valla arkadaşım bana öle bişi dese biri laf sokarım artislenirsede dayak yiceğmi bilsemde dalarım ne demek bunu yapamıyorsan yapma bu sporu

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Ekim 2009
    xlygan bunu beğendi.
  6. ilbilge_11

ilbilge_11 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    takma kafana böyle spor salonu ahlakından ve terbiyeden uzakları
    bu tipler heryerde var önemli olan senin kaç kg kaldırdığın değil hareketi dogru ve çalmadan yapman vede herkesin kilosu ayrı kendi kilona yakın bir apırlığı kaldırabiliyorsan veya barfix şınavda zorlanmıyorsan belli sayıda rahat yapabiliyorsan en güçlüsü sensin boşver

xlygan bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş