Kendime Diyet Listesi Yaptım

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve superduper tarafından 4 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. superduper

superduper Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar. Bu yaptığım diyet programı ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum ama sizin yardımlarınızla bu halledilebilir. Boy : 185 , Kilo : 60

Kahvaltı
    -2 yumurta + 1 dilim rendelenmiş kaşar peyniri + 2 Kaşık sıvı yağ
    -4 dilim ekmek
    - 2 Bardak Vişne suyu

Ara Öğün
    -1 adet muz
    -1 bardak süt
    -1 avuç fındık

Öğle Yemeği
    -2 Tane tavuk şinitzel
    -2 Tabak Pilav
    -3 dilim ekmek
    -2 bardak kola ( Kola'yı yüksek kalorili olduğu için yazdım)

Ara Öğün
    -1 Paket Ton Balığı
    -3 Dilim Ekmek
    -1 Adet salatalık

Akşam Yemeği
    - 2 Tabak Baklagil
    - 2 Tabak Makarna veya Pilav
    -4 Dilim Ekmek
    - 2 Bardak Kola

Nerede yanlışlarım veya hatalarım varsa geri dönüş yapın lütfen

2. Enez

Enez Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
    185 boya 60 kilo cidden zayıf
    şuanki saydıkların arttırıp azaltılabilir diyet listen güzel merak etme, ama ben merak ettim de spor yapıyor musun
    bu formda yemek yiyebilirsen güzel kilo alırsın ama güzelde yağ kazanırsın bu beslenmeye alışkanlık edinme şeker oranı ciddi anlamda çok yüksek

umarım karşılığını alırsın

3. superduper

superduper Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    daha spora başlamadım ve kafamda bodybuilding mi yoksa kickboks mu yapsam diye düşünüyorum hangisi daha iyi olur?

4. myability

myability Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    kola vişne suyu bunları kesinlikle çıkar tam tahıllı veya kepekli ekmek deneyebilrsin beyaz ekmeğin sadece göbek büyütmeye faydası var bunu sporla bile dağıtman zor sabah kahvaltısında 50 gr yulafı süte karıştırabilirsin akşam yemeğine ekleyebilirsen et türü protein ekleyebilirsin. Bunu 1 ay uygularsan iyi olur üstünede gainer kullanırsın sporla birlikte iyi kilo ve hacim yaparsın he unutmadan yatmadan önce mutlaka 2 su bardağı süt iç buda benim kilo almada ince bi ayrıntım bol şans

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    öncelikle yazdıklarım hayatın ve vücut geliştirmenin gerçekleri moraliniz bozulmasın..
    Vücut geliştirme genelde iç güdüseldir ve büyüme dürtüsü size bu "eziyeti/çileyi" ne derseniz artık çektirir.tutku ve bağlılık olmadan yapılamaz.Yani tavsiye üzerine vücut geliştirmeye başlamak mümkünse de devam etmek çok zordur içinizde buna dair bir tutku-sevgi yoksa.mantığınızla seçim yapmaktan bahsediyorsunuz zira..

kick boks bir spor dalı ama vücut geliştirme klişe olacak ama bir yaşam biçimidir.Tüm hayatınız antrenman ve daha önemlisi öğünleriniz etrafında şekillenir.Ben normal bir hayat yaşayacağım derseniz büyüyemezsiniz.
    kick boks ya da herhangi bir spor dalında gün içinde yaptıklarınızın , ne yediğinizin, alacağınız mikro ve makro besinlerin çok önemi yoktur büyük bir müsabaka öncesinde kampta değilseniz.
    Kick boksda daha çok çalışarak daha çok antrenman yaparak çok daha başarılı olursunuz ama vg.de antrenman süresiniz bellidir bunu artırmak sizi daha da büyütmez.yemek ve uyku büyütür vg.cileri..
    vg.yi seçecekseniz amaca ulaşabilmek için hayatınızı ona adapte etmeniz gerektiğini unutmayın..

ayrıca sorulması gereken önemli sorular var
    1-bu diyetteki amacınız nedir?
    2- vg ya da kick boks u neden yapmak istiyorsunuz bunlardan beklentiniz nedir?
    3- günlük almanız gereken kalori miktarını yani TDEE'yi ve ayrıca bu listenin kalori değerini hesapladınız mı?

Son düzenleme: 10 Mayıs 2017

Sayfayı Paylaş