Kendi Yemekleriniz ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve AdonisliUykucu tarafından 6 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. AdonisliUykucu

AdonisliUykucu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaslar p90x3 e basladim tony herseyi dusunmus bizler icin, almam gereken kalori saatler felam herseyi ayarlamis ,
    Ote yandam almam gerekem kaloriyi alamazsam enerji icin amimoasit kullanacagini ve zayiflayacagimizida soylemis. Yani beslenme cook onemliymis antremanlar bu olayin en kolay kismiymis,

180 gram protein 240 gram karbonhidrat 80 gram yag gibi birsey lazim ki benim bunlari bulmam zor gorunuyor bende boyle bir konu acmaya karar verdim,

Protein tozu yok , ulasabilecegim besinler bim ve a101de satilam hersey :) , sizin kendinize has tarifleriniz var mi ? Varsa paylasir misiniz ? Mesela tostu kepek ekmek ve cokelekle yapmak gibi muzla yogurdu mixerle karistirmak gibi kolay basit ve kullanisli ,

Tesekkurler

2. kasmıodane?

kasmıodane? Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    ARA öğünlere fazla takılma bence önemli olan büyük öğünlerde neler aldıkların

3. tarantino16

tarantino16 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Süzme yogurt(200g)+muz+kakao+süt+su bunlari karistirip yiyebilirsin.
    Yaklasik;
    25-30gr protein 40 gr karb var

4. Ascomycetes

Ascomycetes Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Lor peyniri, ton balığı tavuk göğsü, bulgur, makarna, sebze, hindi füme,brokoli, kuşkonmaz,mantar,hindi göğüs, tony'nin önerdikleri bunlar.

Sayfayı Paylaş