kendi buldugum kanat hareketim

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve islamizim tarafından 16 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. islamizim

islamizim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar direk konuya girioyrum omuz calıştıgımız bir makina var ön omuz ve arka omuz makinası
    barlı ve kancalı olan.

oranın önüne sehpa koyuyorum ayaklarımı uzatıyorum ve bara tutunup kendimi geniş bir şekilde yukarı cekiyorum o esnada ayaklarım sehpada oluyor a aynısını sırtada yapa biliyorum.
    bunu yapmamın nedeni barfix demirinde ayak dengemi cok uzun oldugum icin saglayamıyorum ve bizim barfix demiri cok dar bir yerde ondan .

evet sizlerden yorum bekliyorum.

2. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    ister istemez ağırlığından kaybedersin

3. islamizim

islamizim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dogru söylüyorsun ama denge kazanıyorum ve ayrıca belime taktıgım kemerede agırlık koya bilyorum icine 10 kilo takıyorum dahada zorlamak istiyorsan sıfır kilo kaybına yakın 20 kg de taka bilirsin :D

4. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    islamizim senden çok önce bu hareket bulunmuştu.çalışanlarda var.genellikle vucut ağırlığını kontrol edemeyen veya kaldıramayan sporcuların sık başvurduğu yöntemlerden.hiç yapmamaktansa bence olabilir.en azından harekete alışıncaya dek...

5. islamizim

islamizim Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    zaten ben buldum derken kendim keşfettim yani sormadan ondan sonra sizlere danışmak istedim acaba nasıldır işe yararmı diye yoksa ben icat ettim demedim :)

Sayfayı Paylaş