Kemiklerin ince olması ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve kemald tarafından 30 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kemald

kemald Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    14 yasındayım boyum 1.70 kilom 66 , Bu sporda 9. ayım . Basladıgımda 55kiloydum . Asıl sormak istedigim benim kemiklerim cok hafif ve ince bu avantajmıdır yoksa dezavantajmıdır ? Su anda kol ölcüm 33cm olmasına ragmen cok estetik duruyor. Yag oranım oldukca düsük .

2. deniz68ruhu

deniz68ruhu Yeni Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Gazeteci, Araştırmacı
    Yer:
    İstanbul
    O zaman ne mutlu sana sorun yok ki bize ne soruyorsun kemiklerin sertleşmemiş zaten çalıştıkça olur bu.

3. kemald

kemald Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Demek istedigim avantajmıdır ? Kalın kemikli arkadaslarım var 6. ay olmasına ragmen cok hızlı gelisiyorlar fakat benim beslenmem cok iyi olmasına ve gainer aminoacid de kullanmama ragmen onlar gibi hızlı gelisemiyorum.

4. 'Tuna

'Tuna Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    61
    Yaşın daha çok erken. Supplementlerede başlamışsın. Eğer devam edeceksen kasların kemikleri sıkıştırması sonucu kemiklerin sertleşir ve büyümesi yavaslar. Boyun uzamayabilir. Ağır çalışmakdan uzak dur. Fitness tarzı çalış

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    salona ılk yazıldıgım gun hoca baktı bana dedı kemıklerı kalın bu avantaj demıstı.

bana gore avantaj ve daha ıyı duruyor cunku benım fıkrım tamamen bazıları var kız gıbı ıncecık zayıf o tarz beyenmıyorum bıde bazıları var spor yapmamasına ragmen ırıyarılı yapılı kemıklerı kalındaha ıyı duruyor erkekte benım fıkrım bu.

6. Cem34

Cem34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    kalın kemikli olmak güzel ama olmayanlar ne yapacak?

Sayfayı Paylaş